



Суспільство
На території заводу в Києві відкриють креативний простір
На території заводу Арсенал у Києві відкриють креативний простір Creative States, повідомляє на сторінці в Facebook співзасновник Creative States Ілля Кенігштейн, пише tech.liga.net.
Три поверхи креативу
Нова локація буде розташована в ангарі, через дорогу від метро Арсенальна. Її площа складе понад 2500 кв. м, з висотою стель більше десяти метрів, що дозволить побудувати три поверхи, збільшивши простір удвічі.
“Цей ангар належить заводу Арсенал і десятки років стояв порожній, служачи складом для застарілих верстатів і різної мотлоху. Ангар залишається власністю заводу, наші партнери, компанія A-Development підписали довгострокову оренду з заводом і запросили нас як партнерів зі створення нової локації Creative States”, – пише Кенігштейн.
Читайте також: У Києві на даху паркінгу зробили зелену зону і дитячий майданчик (ФОТО)
Що зроблять?
Простір буде розрахований на 650-700 резидентів. На першому поверсі розташується лаунж, центральний фронтдеск (стійка адміністратора), переговорні кімнати, скайп-руми, санвузли, барна стійка і трансформований івент-хол. Решту займуть офісні відсіки.
Крім цього, між першим і другим поверхами буде розташована зона нефіксованих робочих місць. На другому поверсі буде розміщуватися кухня, а частина офісів тут матимуть частково скляні стелі. Однією з особливостей локації стане наявність бізнес-сьютів на третьому поверсі – офісів для топ-менеджерів і керівників компаній.
Навпроти ангару буде розбитий сквер і організована громадська зона. Позаду буде організована парковка. Вся зона навколо простору нині активно перебудовується.
Суспільство


Студенти з Харкова врятували друга після страшної аварії. Через ДТП Богдан більше не може ходити.
Але друзі відкрили ціле підприємство, де він зможе працювати. Самотужки зібрали йому 3D-принтер та відкрили курси робототехніки. Зараз Богдан друкує на принтері деталі для роботів. А його друзі проводять із ними майстер-класи для дітей. Майструють роботів та друкують деталі для них самотужки.
“Розповідаємо дітям, що ми всі однакові – немає зламаних чи непотрібних деталей і людей”, – розповідає Анастасія.
Читайте також: Українські школярі потрапили в десятку найкращих на олімпіаді з робототехніки
Зараз друзі готуються до запуску роботів у продаж.
“Ми хочемо, щоб Богдан отримував стабільну зарплату та мав постійну роботу”, – розповідає Ярослав.
А поки студенти проводять платні майстер-класи і для дітей, і для дорослих.
Суспільство


Україна вперше представить свій стенд на Софійському міжнародному книжковому ярмарку (Болгарія), що відбудеться 10-15 грудня.
Про це повідомляють на сторінці Публічна дипломатія України від МЗС у Facebook.
Зазначається, що 47-й книжковий ярмарок у столиці Болгарії пройде 10-15 грудня в Національному палаці культури.
Цього року Україна матиме свій стенд (А7).
Відомо, що офіційне відкриття ярмарку відбудеться 10 грудня о 17:00 у Центральному салоні Національного палацу культури.
Заходи на ярмарку
Також у вівторок, 10 грудня, о 19:00 пройде зустріч з українськими письменниками Гаською Шиян, Остапом Сливинським та Христею Венгринюк. Вони розкажуть про сучасні тенденції в українській літературі, зміни в культурному житті в Україні після 2014 року та розвиток книговидання.
Нагадаємо, Україна вперше представила на Монреальському книжковому салоні національний стенд.
Суспільство


Охматдит отримає додаткові 200 мільйонів гривень. Відповідний закон ухвалила Верховна Рада, інформує Укрінформ.
Законом передбачено внесення змін до держбюджету на 2019 рік з метою збільшення видатків на будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Охматдиту.
За це рішення проголосувало 357 народних депутатів.
Законом передбачається збільшити видатки за бюджетною програмою “Реалізація державного інвестиційного проекту “Будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” (КПКВК 2301810) на суму 200 млн гривень.
Читайте також: У Києві відремонтували дитячу лікарню (ФОТО)
Ці зміни пропонується реалізувати за рахунок зменшення видатків за бюджетною програмою “Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту” (КПКВК 0411220) на таку саму суму.
Суспільство


У суботу, 7 грудня, в Одесі, у виставковому просторі Ragtime2.0 музею західного і східного мистецтва відкрив виставку графіки російський музикант Андрій Макаревич.
Про це повідомляє видання Культурометр.
Макаревич – син художника і з дитинства почав малювати.


У 1977 році Макаревич закінчив архітектурний інститут, ставши професійним художником-графіком і архітектором, і навіть встигнувши деякий час пропрацювати над проектуванням театральних будівель.
На виставці представлені 36 графічних робіт в різних техніках.


Графічний світ Андрія Макаревича дивно різноманітний, тонкий і вишуканий.


Деякі образи, втілені в його роботах, перегукуються з естетикою Антуана Ватто, Пабло Пікассо, Олега Соколова.


Такий хронологічний і географічний синтез лише підкреслює головне правило для художника Макаревича: поєднання майстерності і принципів естетики.


Нагадаємо, у Києві відкриється інтерактивна виставка Ukraine WOW з елементами віртуальної реальності.
Суспільство


На Прикарпатті створили комплексну еколого-пізнавальну стежку “Чотири дороги”. Про це повідомили в облдержадміністрації, передає Укрінформ.
“Завершено облаштування комплексного еколого-пізнавального маршруту “Чотири дороги” (стежки “Попід Каменистий”, “На Зіняків верх”, “На гору Клифа”, “До Шешорських гуків”) в межах Національного природного парку “Гуцульщина”, – повідомили в ОДА.
Загальна протяжність маршруту становить 16,5 км. Роботи профінансовано за рахунок коштів обласної програми розвитку туризму і НПП “Гуцульщина”.
Читайте також: На Одещині з’явиться винний туризм
Як раніше повідомляло видання “Місто”, маршрут “Чотири дороги” починається у Косові від Банського мосту через Рибницю. Водночас, на вибір туриста, можна рухатися маршрутом “На Зіняків верх” чи “Попід Каменистий” і дістатися Маєтку Святого Миколая в с. Пістинь. Від зупинки “Три дороги”, що на екостежці “Попід Каменистий”, або ж від Маєтку можна піднятися на гору Клифа. Також до цієї вершини можна дістатися від найстарішої церкви Гуцульщини – Успіння пресвятої Богородиці, що в с. Пістинь. Ще один гілка екостежки “До Шешорських гуків” також прямує від церкви і до водоспадів на р. Пістинька, що в с. Шешори.
Тож усі стежки нового маршруту між собою логістично пов’язані. Створена комплексна стежка включає найбільші туристсько-рекреаційні центри Косівщини, зокрема, м. Косів, Маєток Святого Миколая НПП “Гуцульщина”, Шешорські гуки, де зосереджена основна кількість відвідувачів. Турист без проблем може дістатися з одного із цих пунктів до іншого пішки, милуючись природою, відвідуючи гірські вершини, джерела тощо.
Суспільство


У кінотеатрах польських міст Варшава, Гданськ, Гдиня і Вроцлав 6-19 грудня перед кожним показом фільму демонструватимуть проморолик про Україну – Travel and Enjoy Ukraine Now.
Про це повідомили у пресслужбі посольства України в Польщі у Facebook.
Зазначається, що проморолик про Україну – Travel and Enjoy Ukraine Now – побачать глядачі мережі кінотеатрів Helios.
Читайте також: Українсько-британський стартап готується до польотів на Місяць
Про проєкт
Проєкт реалізується завдяки співпраці Посольства України в Республіці Польща з найбільшою мережею кінотеатрів у Польщі Helios та з туристичним оператором JC Travel Ukraine.
Окрім того, відеоролики про Україну також показують на двох центральних телеканалах Польщі групи TVN: TVN 24 BiS та Travel Channel. Вона триватиме до 18 грудня.
Планується, що промокампанія заохотить більшу кількість іноземців подорожувати Україною, а також інвестувати в економіку країни.
Нагадаємо, у Києві стартував інклюзивний кінофестиваль: кіно для кожного.
-
Суспільство11 години тому
Нечуючий хлопець представив Україну з трибуни ООН (ВІДЕО)
-
Суспільство14 години тому
Як занедбану водойму в Києві перетворили на місце спортивної риболовлі (ВІДЕО)
-
Суспільство9 години тому
У польських кінотеатрах показують ролик про Україну (ВІДЕО)
-
Суспільство8 години тому
Андрій Макаревич в Одесі відкрив виставку своїх картин (ФОТО)
-
Суспільство10 години тому
У Харкові діти отримали грант і самі переробили стару котельну на спортзал (ВІДЕО)
-
Суспільство13 години тому
Школярі навчили місто на Донбасі сортувати сміття (ВІДЕО)