Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

На Кіровоградщині шукають інвесторів для п’яти масштабних проєктів

Опубліковано

 

Кіровоградська область подала до офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest 5 великих проєктів для пошуку інвесторів задля їхньої реалізації.

Про це повідомила начальниця інвестиційної діяльності та туризму ОДА Наталія Лісняк.

Міжнародний аеропорт

Перший проєкт – це створення міжнародного аеропорту «Кропивницький». Проєкт сприятиме впровадженню інноваційних технологій. Метою є розбудова інноваційної інфраструктури ЛА НАУ та набуття аеропорту статусу міжнародного. Позитивним аспектом є вирішення проблем із авіасполученням, а також створення нових та збереження існуючих робочих місць висококваліфікованих спеціалістів.

 

Читайте також: До кінця року в Україні з’явиться нова дорога Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя

Готельний бізнес-центр

Створення готельного бізнес-центру на базі колишнього готелю «Київ» в Кропивницькому (шляхом реконструкції та оснащення). Комплекс буде орієнтований на бізнес-гостей та об’єднуватиме різні види послуг у єдиний комплекс: послуги проживання; послуги громадського харчування; спортивні та розважальні послуги; послуги з надання в оренду офісних приміщень, сучасних конференц-залів різної місткості для проведення переговорів, конференцій, засідань тощо.

Технопарк

Технопарк «Flightcity 4.0». Запропонована модель науково-технологічного парку “FlightCity 4.0” дозволить реалізувати ідею створення провідної індустрії безпілотних літальних апаратів в Україні. Організації інноваційного містечка стане простором для створення стартапів, виробництва, дослідження та випробування безпілотних літальних апаратів корейського виробництва, а також розробки, дослідження, випробування та виробництва вітчизняних безпілотних літальних апаратів, орієнтованих на український ринок.

«Технопарк має довгостроковий соціально-економічний ефект. Він має стати місцем, наповненим життям, креативністю, високим ритмом, що створить нові сервіси та нові робочі місця. Це нові можливості для інноваційного бізнесу, що надасть доступ бізнесу до найсучасніших розробок у галузі безпілотної авіації та стане майданчиком для консолідації наукового потенціалу області», – зазначила Наталія Лісняк.

Індустріальний парк

Індустріальний парк «Олександрія». Наявність в області потужного аграрного комплексу і машинобудування є важливим аргументом для розвитку індустріальних парків. Метою створення є формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових об’єктів промисловості, інноваційної сфери, логістики і надання супутніх послуг, підвищення конкурентоспроможності регіону.

Впровадження в його межах діяльності, пов’язаної з виробництвом автозапчастин та комплектуючих виробів для сільськогосподарської техніки, виробництво електричного устаткування, виробництво меблів та харчових продуктів (переробка та зберігання овочів та фруктів). Відповідно до очікуваних результатів функціонування індустріального парку, передбачається створення близько 1330 нових робочих місць.

Сучасний лікувально-діагностичний комплекс

Також проєкт створення в області сучасного багатопрофільного лікувально-діагностичного, навчально-наукового та реабілітаційного комплексу.

Зазначимо, що в липні Верховна Рада прийняла за основу проект закону про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями.

Законопроектом передбачається державна підтримка стратегічних інвесторів, сума інвестицій яких перевищує 30 мільйонів євро і які створюють понад 150 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більшою, ніж у регіоні. Ці інвестори отримують прямий договір із Урядом і пакет стимулів.

Фото: ibb.co

Економіка

Україна запустила перший контейнерний поїзд до Китаю з експортним вантажем

Опубліковано

 

Укрзалізниця запустила перший в історії незалежної України контейнерний поїзд із експортним вантажем за маршрутом Україна – Китай.

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

Поїзд вирушив із контейнерного терміналу «ЦТС «Ліски» Укрзалізниці, що у Києві.

 

Читайте також: В Україні виготовлятимуть автобуси й тролейбуси із встановленими системами знезараження

У його складі – 43 40-футові контейнери з пиломатеріалами.

На своєму шляху до міста Сіань поїзд подолає майже 10 тисяч кілометрів через територію чотирьохх країн (Грузія – Азербайджан – Казахстан – Китай).

Орієнтовний час у дорозі – 18 діб.

Зазначається, що найоптимальніший транспорт для розвитку торгівельних відносин між Україною та Китаєм – це залізничні контейнерні перевезення.

Читайте такожУкрзалізниця та швейцарська компанія Stadler домовилися про виробництво в Україні поїздів

Нагадаємо, Укрзалізниця представила нові капсульні вагони.

Як ми повідомляли раніше, між Броварами і Києвом запустили інклюзивну електричку.

Головне фото: uz.gov.ua.

Читати далі

Економіка

На Житомирщині запустили виробництво житнього і цільнозернового борошна

Опубліковано

 

На Житомирщині компанія “Зернова База України” почала випускати житнє борошно.

Про це у фейсбуці пише Андрушівка Інфо.

Зазначається, що потужність виробничої лінії становить 15 тонн на добу.

 

«Попит на продукцію високий. Тому й вирішили запускати виробничої лінії», – розповів директор і співзасновник компанії Алтинбек Мустапаев.

Читайте також: «Замість школи — доглядав овець». Успішний кейс рома, який побудував екоферми на Одещині

Він також зазначив, що за місяць роботи нового виробництва вже випустили 300 т продукції.

Житнє і цільнозернове борошно «Зернова База України» буде постачати на внутрішній ринок країни, переважно в Київську і Житомирську області.

Відзначимо, торік «Зернова База України» вперше відправила борошно в контейнерах в Ізраїль.

Нагадаємо, українські дизайнерки популяризують сільське господарство через одяг.

Як ми повідомляли раніше, молодь запрошують відвідати українські органічні підприємства Львівщині.

Головне фото: zav-club.com.

Читати далі

Економіка

Україна та USAID уклали угоду на $9 млн

Опубліковано

 

Уряди України та Сполучених Штатів уклали угоду про виділення 9 млн доларів додаткової допомоги на поліпшення системи охорони здоров’я та зростання економіки.

Про це інформує пресслужба Кабінету міністрів.

Документ підписали прем’єр-міністр Денис Шмигаль і директор місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джеймс Хоуп.

 

Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін підписала лист-засвідчення.

Читайте такожЯк майстриня створила бізнес на прикрасах без капіталу і бізнес-плану (ВІДЕО)

Додаткова угода між урядами України та США передбачає:

  • $7 млн – на поліпшення стану здоров’я українців;
  • $2 млн – на забезпечення зростання економіки.

Зазначається, що завдяки цій угоді Україна зможе спрямувати додатковий фінансовий ресурс на посилення спроможності медичної системи та підвищення ефективності лікування хвороб.

Нагадаємо, USAID починає програму менторської підтримки підприємців зі Сходу України.

Як ми повідомляли раніше, USAID запрошує активну молодь на проєкт «Всі різні – всі свої».

Головне фото: kmu.gov.ua.

Читати далі