Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

На Кіровоградщині шукають інвесторів для п’яти масштабних проєктів

Опубліковано

Кіровоградська область подала до офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest 5 великих проєктів для пошуку інвесторів задля їхньої реалізації.

Про це повідомила начальниця інвестиційної діяльності та туризму ОДА Наталія Лісняк.

Міжнародний аеропорт

Перший проєкт – це створення міжнародного аеропорту «Кропивницький». Проєкт сприятиме впровадженню інноваційних технологій. Метою є розбудова інноваційної інфраструктури ЛА НАУ та набуття аеропорту статусу міжнародного. Позитивним аспектом є вирішення проблем із авіасполученням, а також створення нових та збереження існуючих робочих місць висококваліфікованих спеціалістів.

Читайте також: До кінця року в Україні з’явиться нова дорога Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя

Готельний бізнес-центр

Створення готельного бізнес-центру на базі колишнього готелю «Київ» в Кропивницькому (шляхом реконструкції та оснащення). Комплекс буде орієнтований на бізнес-гостей та об’єднуватиме різні види послуг у єдиний комплекс: послуги проживання; послуги громадського харчування; спортивні та розважальні послуги; послуги з надання в оренду офісних приміщень, сучасних конференц-залів різної місткості для проведення переговорів, конференцій, засідань тощо.

Технопарк

Технопарк «Flightcity 4.0». Запропонована модель науково-технологічного парку “FlightCity 4.0” дозволить реалізувати ідею створення провідної індустрії безпілотних літальних апаратів в Україні. Організації інноваційного містечка стане простором для створення стартапів, виробництва, дослідження та випробування безпілотних літальних апаратів корейського виробництва, а також розробки, дослідження, випробування та виробництва вітчизняних безпілотних літальних апаратів, орієнтованих на український ринок.

«Технопарк має довгостроковий соціально-економічний ефект. Він має стати місцем, наповненим життям, креативністю, високим ритмом, що створить нові сервіси та нові робочі місця. Це нові можливості для інноваційного бізнесу, що надасть доступ бізнесу до найсучасніших розробок у галузі безпілотної авіації та стане майданчиком для консолідації наукового потенціалу області», – зазначила Наталія Лісняк.

Індустріальний парк

Індустріальний парк «Олександрія». Наявність в області потужного аграрного комплексу і машинобудування є важливим аргументом для розвитку індустріальних парків. Метою створення є формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових об’єктів промисловості, інноваційної сфери, логістики і надання супутніх послуг, підвищення конкурентоспроможності регіону.

Впровадження в його межах діяльності, пов’язаної з виробництвом автозапчастин та комплектуючих виробів для сільськогосподарської техніки, виробництво електричного устаткування, виробництво меблів та харчових продуктів (переробка та зберігання овочів та фруктів). Відповідно до очікуваних результатів функціонування індустріального парку, передбачається створення близько 1330 нових робочих місць.

Сучасний лікувально-діагностичний комплекс

Також проєкт створення в області сучасного багатопрофільного лікувально-діагностичного, навчально-наукового та реабілітаційного комплексу.

Зазначимо, що в липні Верховна Рада прийняла за основу проект закону про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями.

Законопроектом передбачається державна підтримка стратегічних інвесторів, сума інвестицій яких перевищує 30 мільйонів євро і які створюють понад 150 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більшою, ніж у регіоні. Ці інвестори отримують прямий договір із Урядом і пакет стимулів.

Фото: ibb.co

Економіка

«Запоріжкокс» налагодив поставки гранульованого пеку річковим транспортом

Опубліковано

ПАТ «Запоріжкокс» почав відвантаження гранульованого пеку споживачам з Туреччини річковим транспортом.

Про це йдеться в повідомленні на сайті підприємства.

У 2020 році комбінат реалізував 6,5 тис. тонн гранульованого пеку за допомогою річкових вантажоперевезень.

Читайте також«Непустир»: як у Добропіллі мешканці перетворили звалище на публічний простір

Продукцію відправили річкою Дніпро через Запорізький річковий порт. Далі судно вирушило до турецького порту, звідки продукцію заводу доставили безпосередньо ​​споживачеві.

Перевезення гранульованого пеку річковим транспортом дало «Запоріжкокс» можливість скоротити витрати на логістику та збільшити швидкість поставки продукції споживачам.

Читайте такожМіжнародний день сексу: Як працює український секс-шоп Lovespace (16+)

У планах підприємства нарощувати вантажообіг продукції через річковий порт у 2021 році, щоб посилити конкурентні позиції та розширити базу споживачів гранульованого пеку за кордоном.

Нагадаємо, на Херсонщині відновлять занедбаний завод з переробки ягід і фруктів.

Як ми повідомляли раніше, запрацювало найбільше в Україні виробництво бентоніту.

Головне фото: zaporozhcoke.com.

Читати далі

Економіка

Морозильні камери для вакцин від COVID-19 випускатимуть у Вінниці

Опубліковано

У Вінниці на заводі «Грін Кул» зможуть випускати спеціальні морозильні камери для зберігання вакцин від COVID-19.

Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Зазначається, що на заводі можуть виготовляти спеціальні морозильні камери із наднизькою температурою для зберігання вакцини від COVID-19, адже один із світових виробників повідомив, що його препарат повинен зберігатись при температурі щонайменше мінус 70 С0.

Читайте такожМіжнародний день сексу: Як працює український секс-шоп Lovespace (16+)

Наголошується, що вінницький завод «Грін Кул», який спеціалізується на виробництві холодильного обладнання, має необхідні потужності і можливості, щоб випускати установки з дотриманням ультранизьких температур.

«Морозильне обладнання розраховане на глибоку заморозку – мінус 70-80 градусів за Цельсієм. Воно потребує додаткових елементів не тільки для зберігання вакцини, а й контролю за її зберіганням. Відповідно, це обладнання вищого класу якості, і саме тому вже зараз наше підприємство сертифікує це медичне обладнання. Я думаю, що до кінця року ми отримаємо такий сертифікат і вже повним ходом приступимо до розробки такої лінійки низькотемпературних скринь саме для зберігання вакцин», – йдеться у повідомленні.

Сертифікуватимуть це обладнання як для потреб України, так і на експорт. У зв’язку з тим, що підприємство вироблятиме новий сегмент обладнання, буде розширено штат робітників.

Читайте також«Непустир»: як у Добропіллі мешканці перетворили звалище на публічний простір

Також компанія продовжує працювати в напрямку налагодження випуску вітчизняних апаратів штучної вентиляції легень.

Нагадаємо, ще один завод Укрспирту продали за 21 млн грн.

Як ми повідомляли раніше, Харківський завод показав нововведення у своїх тракторах.

Усі фото: vmr.gov.ua.

Читати далі

Економіка

Національний банк України вводить в обіг нові пам’ятні монети: як вони виглядають

Опубліковано

Національний банк України з 1 грудня 2020 року вводить в обіг пам’ятні монети “Самійло Величко” та “Місто Слов’янськ”.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Що відомо про монети?

Пам’ятна монета з нейзильберу (сплав міді, нікелю та цинку) номіналом в 5 гривень “Місто Слов’янськ”, присвячена місту в Донецькій області, буде випущена тиражем в 35 тисяч одиниць. На аверсі монети зображений її номінал, стилізовані сторожова вежа та козак, а також вказана історична назва міста Соляний Тор, на реверсі – герб Слов’янська та архітектурні пам’ятки міста.

Читайте також: В Україні запускають в обіг монету на честь прикордонників

Пам’ятна монета “Самійло Величко” присвячена козацькому літописцю, автору історичного трактату “Літопис Самійла Величка”, який описує історичні події середини XVII – початку XVIII ст. Срібна монета номіналом у 10 гривень буде випущена тиражем у 3 тисячі одиниць. На її аверсі зображено номінал та стилізована назва літопису, на реверсі – дзеркальний абрис козацького профілю та цитата з твору Самійла Величка.

Нагадаємо, Національний банк України 26 листопада випустив нову сувенірну неплатіжну банкноту. Вона присвячена Герою України, першому космонавту незалежної України Леоніду Каденюку. 

Фото: bank.gov.ua

Читати далі

Економіка

Україна збільшила експорт молюсків: хто купує наших равликів

Опубліковано

Україна цьогоріч збільшила експорт молюсків, передає Kurkul.

Зазначається, що Україна у січні-жовтні 2020 року відправила на експорт 1,5 тис. тонн молюсків, що на 52,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Читайте також: В Україні побудують потужну фабрику з переробки равликів

За даними Державної митної служби, у грошовому еквіваленті експорт молюсків за 10 місяців сягнув $4 млн – на 27,8% більше, ніж за такий самий період 2019 року.

Зазначається, що головними покупцями українських молюсків були Туреччина (51,2%), Литва (42,4%) та Іспанія (3,5%).

Читайте також: Крокодили, страуси та буйволи: топ незвичайних українських ферм, які варто відвідати кожному

Нагадаємо, Україна у 2019 році відправила на експорт 1,1 тис. тонн молюсків – в 1,9 раза більше, ніж роком раніше.

Раніше повідомлялось, що з Харківщини до Франції та Іспанії експортують сотні тонн равликів. Тут, у селі Циркуни, працює найбільша равликова ферма в Європі. На 30 гектарах “випасають” близько 150 мільйонів молюсків. 

Фото: agroexpert.ua

Читати далі
Суспільство13 хв. тому

Українська роботизована платформа Camel пройшла випробовування

Суспільство58 хв. тому

Вітчизняний виробник виготовив спецавтомобілі для газових служб

Суспільство2 години тому

«Самі собі фест»: як 370 харків’ян організували собі фестиваль без держави та інвесторів

Суспільство2 години тому

Знайти сімейного лікаря відтепер можна через мобільний додаток

Суспільство3 години тому

Київський бронетанковий завод передав армії партію модернізованих БТР-80

Суспільство4 години тому

У Києві на алеї Героїв Небесної Сотні відкрили Дзвін гідності

Суспільство5 години тому

Як десантники тренувалися на бронеавтомобілях «Козак-2» (ФОТО)

Суспільство6 години тому

Показали рецепти, за якими українці готували 100 років тому

Суспільство7 години тому

В Італії вийшов друком історичний роман про події в Україні

Суспільство8 години тому

У Лаврі відкрилась резиденція Святого Миколая. Як вона виглядає?

Суспільство9 години тому

Дві українські стрічки про війну покажуть на престижному фестивалі в Австралії

Суспільство10 години тому

У Дніпрі проводять модернізацію ескалаторів у метрополітені

Суспільство11 години тому

На ВДНГ у Києві відкриють зимове містечко з розвагами

Суспільство11 години тому

У Німеччині найкращою диригенткою 2020 року визнали українку

Суспільство12 години тому

Презентували благодійний календар з українськими рятувальниками і котиками

Суспільство3 дні тому

В Еміратах українці народжуються не у сорочці, а у вишиванці (ВІДЕО)

Суспільство3 дні тому

Як на Дніпропетровщині повертають молодь у село? (ВІДЕО)

Суспільство3 дні тому

Історія першої велосипедної церкви в Україні (ВІДЕО)

Суспільство4 дні тому

Як сільська жінка з Тернопільщини завела блог «Я і мої кози» (ВІДЕО)

Суспільство4 дні тому

Як схід і захід об’єдналися, щоб відновити ліс на Луганщині (ВІДЕО)

Суспільство4 дні тому

На Вінниччині родина створила притулок для корів, аби врятувати їх від скотобійні (ВІДЕО)

Суспільство4 дні тому

Як колгосп під Києвом перетворили на український Голівуд (ВІДЕО)

Суспільство5 днів тому

Перший онлайн-священник на Луганщині відпускає гріхи телефоном та сповідає через Facebook (ВІДЕО)

Суспільство5 днів тому

Херсонські науковці створили пластик з грибів (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

Як фітнес-модель на фронті рятує людей (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

Як у карантин скуштувати тістечка без контакту з офіціантом (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

Як місцеві рятують унікальний маєток на Вінниччині (ВІДЕО)

Суспільство2 тижні тому

Як український дрон-камікадзе здивував під час запуску (ВІДЕО)

Суспільство2 тижні тому

Як Краматорськ прикрашає петриківкою місцева художниця (ВІДЕО)

NewСхід2 тижні тому

На околиці Добропілля замість звалища облаштували вільний простір «Непустир» (ВІДЕО)

Тренди

ДОПОМОГА
ШоТам

Підтримай наш проєкт, щоб ми могли надихати ще більше українців змінювати країну.