

Економіка
На Дніпропетровщині будують потужний річковий термінал (ФОТО)
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Компанія “Нібулон” будує перший перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт у Дніпропетровській області. Як повідомляє пресслужба підприємства, в с. Мар’янське Апостолівського району повним ходом триває будівництво нового потужного річкового перевантажувального термінала – філії «Зеленодольська».
Які переваги термінала
Як розповіли в компанії, до будівництва цього об’єкта вони йшли 12 років, і хоча місцеві органи влади й чекали інвестора, в силу певних проблем безпосередньо до зведення підприємства вдалося приступити лише цього року.

“І тепер ми раді повідомити, що мешканці Херсонської області та Запорізького р-ну (Запорізька обл.) можуть зітхнути з полегшенням, адже з початком роботи філії «Зеленодольська» (с. Мар’янське, Дніпропетровська обл.) аграріям не доведеться транспортувати свою с.-г. продукцію за сотні кілометрів й проїжджати автошляхами Херсонської (у напрямку від Кривого Рогу) та Запорізької обл. Працівники дорожнього господарства Херсонської області теж можуть ремонтувати автошляхи, якими більше не буде рухатися завантажений збіжжям транспорт. Тепер він буде зупинятися у с. Мар’янське. Отаким чином ми змінюємо логістику в Україні не завдяки підтримці держави, а завдяки власній принциповій позиції, чіткій стратегії, реалізовуючи масштабний інвестиційний проєкт. Ми зводимо річкові перевантажувальні термінали, розбудовуємо флот, переорієнтовуємо все більше вантажів на водний транспорт», – розповів Олексій Вадатурський.

Читайте також: Нібулон спустив на воду друге несамохідне судно (ФОТО)
Як триває робота?
Наразі на будівельному майданчику тривають земляні та загальнобудівельні роботи. Зокрема продовжується забиття паль та формування пальних полів. На сьогодні підрядними компаніями вже забито 3053 палі із 3311, передбачених проєктом, отже більша частина цих робіт виконана. Триває забиття решти паль під останні три зерносховища (усього 16 зерносховищ), чим наразі займаються ТОВ «Перспектива Миколаїв», ТОВ «Бастіон», ТОВ СБУ «Херсонспецбуд», ТОВ ЗВ «Гідроспецбуд». Повним ходом йдуть роботи й з улаштування фундаментів під зерносховища.

Укладено фундаменти під робочу вежу майбутнього підприємства, де ТОВ «Меттранссервіс» активно монтує металоконструкції. ТОВ «Астарта Меб» завершує улаштування фундаментів під автомобілерозвантажувач, після чого встановлювати металоконструкції візьмуться фахівці ТОВ «ЦКС-СТАЛЬ».
На будівельному майданчику уже зведено операторську вагового комплексу, де сьогодні тривають роботи з перекриття приміщення, підрядники готують місце для установки автомобільних ваг. Фахівці ТОВ «Ф7Груп» завершили кладку стін першого поверху адміністративно-лабораторного корпусу, триває зведення другого поверху. Тим часом ФОП Кондратюк В. С. уже закінчив будівництво трансформаторної підстанції, де наразі йдуть покрівельні роботи та підготовка до оздоблювальних робіт усередині. Готуються фундаменти для будівництва їдальні, а також залита частина бетону для майданчика з відстою вантажного автотранспорту

Економіка

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
ПриватБанк першим в Україні запровадив сервіс онлайн моніторингу заставного майна. Сервіс дозволяє клієнту самостійно проходити перевірку у мобільному Приват24 без фізичного огляду майна представником фінустанови.
Про це повідомили у пресслужбі банку.
Нова послуга дозволяє позичальникам пройти моніторинг у будь-якому місці розташування майна та в зручний для себе час.
Щоб пройти онлайн-моніторинг заставного авто, потрібно:
- зробити фото в режимі онлайн за інструкцією та підказками в застосунку Приват24,
- заповнити анкету у додатку,
- підписати електронним підписом SmartID.
Читайте також: Чому Еритрея голосує «проти»? Ефіопське козацтво
Нагадаємо, Visa та ПриватБанк вперше у світі представили програму цифрової автентифікації платежів в електронній торгівлі.
Також ПриватБанк запустив нову послугу для бізнес-клієнтів «Досьє ділової репутації». Вона дозволяє компаніям та підприємцям більше дізнатися про своїх партнерів по бізнесу.
Раніше ми повідомляли, що в Україні запустився європейський сервіс грошових переказів ZEN.com.
Фото: ПриватБанк.
Економіка

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
На Житомирщині підприємство завдяки модернізації збільшило обсяг виробництва у 2,5 раза.
Про це повідомили у пресслужбі Мінекономіки України.
Андрій Ясінський — підприємець з Житомирщини. Його компанія ТОВ ТК Гефест із 2015 року виготовляє європіддони та постачає свою продукцію в усі регіони країни.
Війна порушила логістичні зв’язки, тому підприємець вирішив максимально активно виходити на європейські ринки. Для цього найняли працівників зі знанням мов і вибудували нові взаємини шляхом укладання прямих експортних контрактів.
Читайте також: «Як це – не сіяти пшеницю? Це ж наш хліб!». Історія фермерів з Дніпропетровщини, які під час війни працюють втричі більше
Окрім того, Андрій вирішив модернізувати виробництво і скористався для цього урядовою грантовою програмою підтримки переробних підприємств. Компанія придбала за грантові кошти нове обладнання. Ця повноцінна виробнича лінія здатна за кілька годин укомплектувати продукцією цілу фуру.
«Після того, як ми отримали грант і модернізували підприємство, добились збільшення обсягів виробництва у 2,5 раза!»,— розповів Андрій Ясінський.

Що таке урядова грантова програма єРобота?
- завдяки програмі можливо відкрити та розвивати власний бізнес, включно з переробними підприємствами;
- подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу.
- Наразі приймання заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.
Нагадаємо, у центрі Києва відкрили книгарню на грант єРобота.
Також ми розповідали, як у Києві на грант відкрили студію кухонних меблів.
Фото: facebook.com/mineconomdev.
Економіка

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Мережа McDonald’s 20 вересня відкрила перший заклад у Вишгороді на Київщині.
Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Зазначається, що ресторан у Вишгороді на вул. Набережна, 7-Л став сьомим відкриттям цього року. Проєкт затвердили у плані розвитку мережі ще до повномасштабного вторгнення і компанія продовжила будівництво, щойно це стало можливим.
Графік роботи
В одноповерховому McDonald’s є зал на 131 місце і тераса — іще на 88. Заклад разом із McDrive працюватимуть з 07:00 до 22:00, послуга доставлення з 09:00 до 21:00. Ресторан дотримується розширених правил безпеки, впроваджених компанією, а саме: заклади зачиняють під час повітряної тривоги та відновлюють роботу орієнтовно за годину після її скасування.
З турботою про довкілля в ресторані встановлено систему рекуперації, завдяки якій не потрібне газопостачання та опалення.
Відомо, що перший заклад McDonald’s в Україні відкрили 24 травня 1997 року в Києві.
Читайте також: «Головний винороб пішов на фронт». Як дружина військового продовжує робити крафтове вино на Одещині

Про McDonald’s
МакДнальдз — американська корпорація, до 2010 року найбільша у світі мережа закладів швидкого харчування. Станом на 2022 рік, у 24 містах і п’ятьох селах України діяли 111 ресторанів McDonald’s.
Нагадаємо, на початку повномасштабної війни в Україні закрились ресторани McDonald’s. Першими відкрились заклади у Києві та на заході України. 28 березня клієнтів почали приймати ресторани в Одесі.
Також у березні 2023 року у Вінниці відкрили новий ресторан McDonald’s.
Окрім того, 25 квітня мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відкрила 5 ресторанів у Дніпрі.
Фото: McDonald’s.