Економіка
Міжнародні посилки Укрпоштою стане надсилати простіше
Оператор поштового зв’язку державна Укрпошта отримала ліцензію митно-брокерської діяльності. Відтепер компанія може надавати послуги митного оформлення для експортерів та імпортерів. Цей сервіс для підприємців почав працювати з 10 жовтня, повідомляє прес-служба компанії.
Що це означає?
Таким чином Укрпошта спрощує для представників малого та середнього бізнесу відправлення товарів, що підлягають митному декларуванню.
Клієнти національного поштового оператора, який співпрацює із 192 країною світу, можуть в рамках базової послуги Укрпошти з міжнародної доставки ще оформити сервіс із підготовки вантажно-митних декларацій.
Читайте також: Електронна черга: як Укрзалізниця вирішить проблему дефіцитних квитків
“Багато експортерів відправляють міжнародні відправлення із товарами, що підлягають митному декларуванню, наприклад, ювелірні прикраси, вироби мистецтва, і хотіли б допомоги в оформленні необхідних документів. Укрпошта, отримавши ліцензію митного брокера, тепер надає сервіс, що значно спростить та прискорить оформлення митних декларацій для наших клієнтів”, – повідомили в Укрпошті.
Куди доставляє посилки Укрпошта?
Нагадаємо, що в 2017 році Укрпошта збільшила обсяги міжнародних операцій на 34,5% та доставила майже 6 млн кг експортних та імпортних відправлень. Основними країнами, куди українці експортують з Укрпоштою були США, Ізраїль, Канада, Велика Британія, а імпортують – з Китаю, Нідерландів, Ізраїлю, США.
Про деталі сервісу із оформлення вантажно-митних декларацій для міжнародних відправлень можна дізнатися у контакт-центрі Укрпошти за тел. 0 800 300 545 чи у регіонального менеджера.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Економіка
Коментарі
Економіка
Як виглядає новий ресторан-заправка?
Співпраця з автозаправними комплексами
Коментарі
Економіка
Основні моменти угоди
- Об’єднання компаній:
lifecell та «Датагруп-Volia» об’єднаються в одну компанію, що дозволить розширити та модернізувати телекомунікаційну інфраструктуру України. - Інвестиції та фінансування:
У рамках угоди планується підписання документів про позику та виплату пакета спільного фінансування на суму $435 мільйонів. Це фінансування буде надане Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). - Підтримка від ЄБРР і IFC:
Обидві установи вже отримали схвалення правлінь після оголошення угоди на конференції з відновлення України в Берліні в червні 2024 року. - Майбутні плани:
NJJ, Horizon Capital і генеральний директор «Датагруп-Volia» Михайло Шелемба планують значну інвестиційну програму, яка включатиме інвестиції в мережу, ліцензії, обладнання та розширення інфраструктури.
Хронологія подій
- Грудень 2023:
Оголошено про продаж lifecell французькому мільярдеру. - Лютий 2024:
NJJ Capital виявляє інтерес до активів «Датагруп-Volia». - Липень 2024:
Антимонопольний комітет України офіційно погоджує продаж lifecell.
Коментарі