Між КПВВ «Станиця Луганська» та мостом змонтують дві автобусні зупинки. Про це повідомляють у пресслужбі облдержадміністрації.
Працівники ТОВ «Укртрансміст» продовжують демонтаж зруйнованої частини мосту через річку Сіверський Донець у Станиці Луганській. До цих робіт долучилися 10 осіб, а також були задіяні автокран, автопідйомник, бортовий автомобіль, компресор.
Читайте також: Змінили дату відкриття мосту в Станиці Луганській
Співробітники ТОВ «Флангер» займаються встановленням стовпчиків на автодорозі від КПВВ до мосту для розділення потоку пішоходів від частини дороги, по якій курсує автобус.
Працівники ТОВ «Українська будівельна компанія» проводитимуть монтаж двох автобусних зупинок. Перша з них буде розташована біля будівлі Червоного Хреста, друга – в районі зруйнованого мосту.