Суспільство
Мешканців “хрущовок” переселятимуть у нові квартири з ремонтом
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробило новий законопроєкт «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», відповідно до якого спочатку має бути переселення мешканців до нового житла, а вже потім знесення будинку. Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.
“У новому законопроєкті ми запровадили, що спочатку не зноситься будинок і люди змушені переїжджати кудись, а вже після цього будується нове житло. Ні, в першу чергу, будується пусковий будинок, тоді до нього відселяються люди і тільки потім зносяться старі об’єкти”, – заявили у міністерстві.
Читайте також: Зекономити на опаленні вдвічі! Як це вдалось Вознесенську?
Переселяти мешканців застарілих будинків будуть в нові квартири з ремонтом. Також, при необхідності, громадянам будуть надавати допомогу при переїзді.
Як зазначається, щорічно в Україні зростає кількість застарілого житла і новий законопроєкт покликаний запустити механізм розв’язання цієї проблеми. Той закон, який існує в Україні сьогодні, “виявився неефективним і не адаптованим до українських реалій”.
Новий законопроєкт «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду» буде переданий на розгляд та погодження до зацікавлених органів виконавчої влади, вже найближчим часом. Після цього його розгляне Кабінет міністрів України.
Суспільство
Uklon разом із ГО «Відчуй» запустили словник жестової мови, доступний у мобільному застосунку.
Про це пише Marketing Media Review.
У ньому зібрані найпоширеніші фрази для спілкування під час поїздки:
- «відчиніть вікно»;
- «відкрийте багажник»,
- «дякую» та інші.
Читати також: За вересень Укрзалізниця перевезла 2,2 мільйона пасажирів дальнього сполучення
Пасажири отримуватимуть сповіщення про можливість скористатися словником, коли поїздку виконуватиме водій із порушенням слуху або мовлення. У сервісі вже працює близько 400 таких водіїв.
Нагадаємо, що у 22 громадах відкриють Центри життєстійкості: кому будуть корисні.
Фото: Justin Leighton
Коментарі