Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
proekty enerhoefektyvnosti giz proekty enerhoefektyvnosti giz

Технології

Майже 70 українських компаній стануть енергоефективними

Опубліковано

Німецьке товариство міжнародної співпраці GIZ допоможе 66 українським компаніям реалізувати проекти енергоефективності, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

За інформацією Мінекономрозвитку, наразі Україна споживає у 3-4 рази більше енергії ніж у середньому в ЄС. У деяких галузях частка споживання енергії сягає 40% від загальних виробничих витрат. Однак, лише деякі підприємства вживають заходів із скорочення витрат на енергію. Саме з метою підвищення рівня енергоефективності української промисловості GIZ співпрацює з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Проект “Консультування підприємств щодо енергоефективності” стартував у червні 2018 року. Компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів, запропонували подати свої заявки на участь у пілотних проектах для забезпечення їхньої енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливий акцент в конкурсному відборі був зроблений на участі малих та середніх підприємств.

Хто брав участь у конкурсі?

Загалом до участі було відібрано 66 підприємств:

  • 19 підприємств хлібопекарської галузі,
  • 15 підприємств молочної галузі,
  • 19 підприємств машинобудівної галузі,
  • 11 підприємств з виробництва неметалевих будівельних матеріалів,
  • 2 підприємства з інших галузей.

Повний список відібраних до конкурсу підприємств за посиланням: https://bit.ly/2p7zmYX.

Які етапи реалізації проектів?

  1. Детальний енергоаудит: обрані компанії на першому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергоощадних рішень для конкретних підприємств.
  2. Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергоощадних та економічно доцільних заходів.
  3. Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти GIZ надаватимуть компаніям інжиніринговий та консультативний супровід у реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть власним коштом, завдяки банківським позикам або з інших джерел.

Значення проекту

“Консультування підприємств щодо енергоефективності” є проектом технічного співробітництва з Мінекономрозвитку, що впроваджується GIZ починаючи з березня 2017 року на замовлення Федерального Міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини. Проект сприяє досягненню стратегічної цілі Мінекономрозвитку – підвищення ефективності використання ресурсів у виробничих галузях української економіки.

Що таке GIZ?

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток тощо.

 

Натисни та коментуй

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Технології

На Львівщині збудують спортивно-рекреаційний центр для військових

Опубліковано

На території пляжу Щирецького водосховища (озеро Наварія) у Пустомитівській громаді, що на Львівщині, планується створення спортивно-рекреаційної зони для реабілітації військових.

Про це повідомляють в Львіській міській раді.

Про проєкт

Заступник міського голови Львова, Любомир Зубач, пояснює, що цей проєкт передбачає благоустрій території, а не будівництво нових об’єктів. Фінансування для цього проєкту буде здійснюватися за рахунок позабюджетних коштів.

Любомир Зубач, заступник міського голови Львова, пояснює, що дана ініціатива передбачає поліпшення інфраструктури на території, а не будівництво нових споруд. Фінансування для цього проєкту буде забезпечуватися за рахунок додаткових коштів, поза звичайним бюджетом.

“Буде безперешкодний доступ до водойми, ніхто не збирається нічого обгороджувати. За територією будуть наглядати та утримувати її в належному стані”, – наголошує заступник.

Читати також: В Україні вийде воєнна кінострічка, яка була знята до початку повномасштабної війни

Концепцію розробило архітектурне бюро Sulyk Architects. Вона, зокрема, передбачає створення тут спортивних майданчиків, пішохідних доріжок, місць для кемпінгу, а також реорганізацію паркувальної зони.

За словами Любомира Зубача, уже розробили перший етап цього проєкту для створення доріжок, помостів й тимчасових споруд.

Водночас купатися в озері не рекомендують, але якість води дозволяє займатися там веслярством, пояснює заступник директора Департаменту природних ресурсів міськради Роман Кізима.

Нагадаємо, що на Київщині планують відкрити завод з виготовлення будматеріалів.

Також ми повідомляли, що в ПриватБанку оновили послугу для донатів: що змінилося.

Фото: Львівська міська рада

Читати далі

Технології

Вже скоро в Дії зʼявиться функція онлайн-шлюбу

Опубліковано

У “Дії” незабаром з’явиться можливість укладати шлюби через відеозв’язок.

Про це повідомляє Михайло Федоров.

“Шлюб по відеозвʼязку в Дії – скоро”, – віздначив міністр.

Про сервіс

Під час воєнного стану особливі правила реєстрації шлюбу передбачені для військовослужбовців, працівників поліції, нацгвардійців, представників інших військових формувань, які утворені відповідно до закону України, та працівників закладів охорони здоров’я.

Зокрема, це дає можливість зареєструвати шлюб за добу або без присутності одного з партнерів.  Також може бути передбачена можливість укладання шлюбу на підставі акту, який укладає безпосередній керівник або командир цих осіб.

Читати також: В Україні вийде воєнна кінострічка, яка була знята до початку повномасштабної війни

Про Дію

Дія – це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний та людяний. Усе завжди під рукою у смартфоні.У застосунку Дія можна отримати онлайн-доступ до 14 своїх цифрових документів та 25 послуг. Також через Дію українці можуть допомогти ЗСУ, купити військові облігації, подати заявку про пошкоджене майно, сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху й багато іншого.

Нагадаємо, що Дія нагадує харківʼянам про доступні послуги радіо та телебачення у додатку.

Також ми повідомляли, що в Дії зʼявилися нові іменні військові облігації.

Фото: Дія

Читати далі

Технології

Дія нагадує харківʼянам про доступні послуги радіо та телебачення у додатку

Опубліковано

У всіх користувачів сервісом завжди є доступ до офіційної інформації в застосунку з Дія.Радіо та Дія.ТV.

Про це повідомляють в Тelegram групі Дії.

Про Дія.ТВ

  • Зайдіть у Дію та натисніть Послуги;
  • Виберіть Дія.ТВ;

Читати також: На Київщині планують відкрити завод з виготовлення будматеріалів

Про Дія.Радіо

  • Зайдіть у Дію та натисніть Послуги;
  • Виберіть Дія.Радіо;

Про Дію

Дія – це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний та людяний. Усе завжди під рукою у смартфоні.У застосунку Дія можна отримати онлайн-доступ до 14 своїх цифрових документів та 25 послуг. Також через Дію українці можуть допомогти ЗСУ, купити військові облігації, подати заявку про пошкоджене майно, сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху й багато іншого.

Нагадаємо, що в Дії зʼявилися нові іменні військові облігації.

Фото: Дія

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 тиждень тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство2 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: