Технології
Майже 70 українських компаній стануть енергоефективними
Німецьке товариство міжнародної співпраці GIZ допоможе 66 українським компаніям реалізувати проекти енергоефективності, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.
За інформацією Мінекономрозвитку, наразі Україна споживає у 3-4 рази більше енергії ніж у середньому в ЄС. У деяких галузях частка споживання енергії сягає 40% від загальних виробничих витрат. Однак, лише деякі підприємства вживають заходів із скорочення витрат на енергію. Саме з метою підвищення рівня енергоефективності української промисловості GIZ співпрацює з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
Проект “Консультування підприємств щодо енергоефективності” стартував у червні 2018 року. Компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів, запропонували подати свої заявки на участь у пілотних проектах для забезпечення їхньої енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливий акцент в конкурсному відборі був зроблений на участі малих та середніх підприємств.
Хто брав участь у конкурсі?
Загалом до участі було відібрано 66 підприємств:
- 19 підприємств хлібопекарської галузі,
- 15 підприємств молочної галузі,
- 19 підприємств машинобудівної галузі,
- 11 підприємств з виробництва неметалевих будівельних матеріалів,
- 2 підприємства з інших галузей.
Повний список відібраних до конкурсу підприємств за посиланням: https://bit.ly/2p7zmYX.
Які етапи реалізації проектів?
- Детальний енергоаудит: обрані компанії на першому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергоощадних рішень для конкретних підприємств.
- Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергоощадних та економічно доцільних заходів.
- Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти GIZ надаватимуть компаніям інжиніринговий та консультативний супровід у реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть власним коштом, завдяки банківським позикам або з інших джерел.
Значення проекту
“Консультування підприємств щодо енергоефективності” є проектом технічного співробітництва з Мінекономрозвитку, що впроваджується GIZ починаючи з березня 2017 року на замовлення Федерального Міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини. Проект сприяє досягненню стратегічної цілі Мінекономрозвитку – підвищення ефективності використання ресурсів у виробничих галузях української економіки.
Що таке GIZ?
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток тощо.
Технології
Які особливості нових БпЛА
- «Лінза»;
- «Зум»;
- «Шмавік».
Довідка про Brave1
Коментарі
Технології
- десять Hyundai;
- два поїзди Skoda;
- два «Тарпани»;
- два міжрегіональних поїзди локомотивної тяги (МПЛТ).
Коментарі
Технології
Як підтримати «Дія.Освіта»
- Перейдіть на сайт премії за посиланням;
- Натисніть кнопку Start Voting для початку голосування;
- У четвертій номінації Public Sector Digital Transformation Award оберіть Diia.Education;
- Оберіть номінантів ще в шести категоріях, оскільки голосування можливе лише за повного вибору.
Коментарі