Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1-02

Індекс благополуччя молоді

Ресурс 16

Як зробити, щоб молодь не втікала до великих міст? Або як змінити своє місто, просто відповівши на запитання? Завдяки опитуванню і визначенню Індексу благополуччя молоді Львів, Кременчук, Мелітополь та інші українські міста вдосконалюють молодіжну політику та створюють проєкти щодо розвитку молоді.

Індекс благополуччя молоді реалізується в Україні Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine й Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України

Відео

Ресурс 17

Як молодь змінює Мелітополь?

Компактний Мелітополь вже має масштабні плани, як зробити своїх мешканців щасливими, і навіть дещо реалізував.

Як змінити Львів?

Думаєте, неможливо змінити місто, просто відповівши на запитання? Львів та МолоДвіж доводять – ще й як можна!

ІБМ Кременчук

Компактний Мелітополь вже має масштабні плани, як зробити своїх мешканців щасливими, і навіть дещо реалізував.

Волонтерка Корицька з Чернігова

Волонтерка Анастасія Корицька з початку повномасштабної війни почала активніше допомагати людям. Каже, що коли чує слово “дякую” у відповідь на допомогу, то їй стає тепло на душі, це надихає й надає сил працювати далі.

СТАТТІ

Ресурс 19
Кременчук у 2017 році першим в Україні приєднався до проєкту «Індекс благополуччя молоді», який розробили Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні та Інститут демографії
Українські міста один за одним запроваджують проєкти, які допомагають змінити життя на краще. І це можливо зробити завдяки… опитуванню! Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA)
У 2019 році в Україні запустили онлайн-платформу, яка допомагає виміряти рівень благополуччя молоді у нашій країні на рівні міста.