Суспільство
Джамала готує онлайн-концерт для всіх шанувальників
У середу, 29 квітня, о 20:00 стартує онлайн-концерт української співачки Джамали.
Про це пише Культурометр.
Подивитися його можна буде подивитися онлайн на Ютуб-каналі.
Концерт Джамали відкриє серію концертів «Культура єднає», яку створює канал Слух за підтримки USAID та Українського Культурного Фонду.
Читайте також: Як на лавандове поле заманити Джамалу. Кейс від Юлії Блях
Як пояснили ініціатори проекту, концерти роблять для підтримки всіх, хто залишається вдома. Щоб було що подивитися, послухати класну українську музику і відпочити. Простий, але дієвий спосіб покращити собі настрій.
Також проект відбуватиметься під гаслом «культура об’єднує», а участь в ньому візьмуть виконавці та гурти з різних куточків України. Все для того, щоб об’єднати глядачів музикою і спільними музичними героями.
У найближчі тижні на каналі покажуть концерти Dakooka, TBA, Аlyona Аlyona, Вагоновожаті і інші артисти. Сервіс не вимагає грошей за перегляд конценртов, але вказує, що буде радий пожертвування для розвитку проекту.
Читайте також: Як під час карантину українці співають на балконах (ВІДЕО)
Нагадаємо, київська філармонія транслює найцікавіші концерти.
Як ми писали раніше, відомий український оркестр дистанційно записав кліп, підтримавши всіх у самоізоляції.
Головне фото: is2-ssl.mzstatic.com.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі