fbpx
Звяжіться з нами

Освіта

Для львівських шкіл закупили мультитач-панелі й 3D-принтери

Навчання для львівських школярів роблять інтерактивним та інноваційним: для освітніх закладів закупили 20 сучасних кабінетів хімії та фізики, 31 3D-принтер та мультитач-панелі (сенсорні екрани). Про це повідомила прес-служба міської ради.

“Щоб навчання у школах міста було цікавим, а методи викладання — сучасними, управління освіти Львівської міськради ставить акцент на інтерактивність та інноваційність”, – додають чиновники.

У кожній школі – 2 мультитач-панелі

Уже до кінця року кожна школа міста матиме по 2 мультитач-панелі. Цього року також закупили 20 кабінетів фізики та хімії.

“В цілому за період 2016-2018 років закуплено 66 таких кабінетів, залишається на наступний рік закупити ще 37 кабінетів“, — розповіли у міській раді.

Читайте також: Харківський виш отримав власну мобільну мережу

Загалом за 2017-18 роки 69 шкіл отримали 3D-принтери, залишається закупити ще 34, щоб забезпечити ними усі загальноосвітні школи. Це буде зроблено у 2019 році.

В наступному році у десяти школах планують обладнати кабінети робототехніки та лінгафонні кабінети.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Освіта

У Херсоні відкрили центр зварювальних технологій європейського зразка

На базі Херсонського професійного суднобудівного ліцею відкрили сучасний навчально-практичний центр зварювальних технологій.

На придбання сучасного обладнання для цього центру з державного бюджету виділили 2,3 млн гривень. Про це повідомила прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

Заклад створили для якісної підготовки учнів на сучасному обладнанні за європейськими стандартами за напрямком електрогазозварник. Центр готуватиме робітничі кадри для потреб машинобудівної та суднобудівної галузей з професій: електрогазозварник, електрозварник ручного зварювання, електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах, зварник.

Читайте також: У порту Херсон вперше за 7 років почали днопоглиблення

За інформацією ОДА, наразі це вже 12-й навчально-практичний центр, створений в регіоні на базі закладів професійної освіти, але поки що єдиний за напрямком зварювального виробництва.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Освіта

Для українських шкіл створили комп’ютерну гру про боротьбу з корупцією

В Україні для школярів створили комп’ютерну гру про боротьбу з корупцією. Онлайн-курс розробили Програма розвитку ООН та освітня онлайн-платформа EdEra.

Про це повідомляється на сторінці освітньої онлайн-платформи EdEra у Facebook.

“Щоб допомогти боротися з корупцією, студія онлайн-освіти EdEra та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні створили антикорупційні матеріали”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Як працює українська онлайн-школа для вчителів

Чотири нові “Антикорупційні уроки”, гра “Державотворець”, соціальні ролики та навчальний посібник розроблені для тих, хто хоче навчитись або навчати протидії корупції.

Соціальний ролик «Будинок Джека»

Життя – це гра, а ми всі в ній антикорупціонери👎💸 Щоб допомогти боротися з корупцією, студія онлайн-освіти EdEra та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні створили антикорупційні матеріали. Чотири нові «Антикорупційні уроки», гра «Державотворець», соціальні ролики та навчальний посібник розроблені для тих, хто хоче навчитись або навчати протидії корупції. Матеріали спецпроекту «Антикорупційний урок»✅ ed-era.com/anticorr Цікавого навчання разом з EdEra!⚖️Проект створено за підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Думки, висловлені у цих публікаціях, належать авторам і не обов’язково зображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, ПРООН чи інших агенцій ООН.

Geplaatst door EdEra op Zondag 9 december 2018

Зазначається, що проект створено за підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Матеріали курсу доступні на сайті освітньої онлайн-платформи EdEra.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Освіта

Як працює українська онлайн-школа для вчителів

українська онлайн-школа для вчителів EdEra

Це українська онлайн-школа для вчителів – EdEra. Її закінчили вже більше 100 000 вчителів молодших класів. Хоча планувалося у чотири рази менше.

Тут розповідають, як працювати з дітьми з особливими потребами, як вчити школярів критичного мислення. Про недискримінаційний підхід у навчанні та багато іншого.

Читайте також: Google і Міносвіти запустили навчальний курс із інтернет-безпеки

EdEra створюють нову генерацію вчителів. Курси – абсолютно безкоштовні. Їхати теж нікуди не потрібно – все онлайн. EdERa мають гриф Міністерства освіти та науки України. Після навчання вчителі отримують сертифікат про підвищення кваліфікації, але пройти такі курси можуть навіть батьки.

Кожен експерт, який брав участь у створенні курсу, – справжній професіонал. Перегляд цього курсу буде корисним не лише для вчителів Нової української школи, а й для кожного, хто працює з дітьми чи має власних дітей-школярів.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Освіта

Харківський виш отримав власну мобільну мережу

Харківський національний університет радіоелектроніки 2018

Навчальну телеком-лабораторію відкрили в Харківському національному університеті радіоелектроніки. Тепер студенти вишу зможуть на практиці дослідити роботу мобільної мережі і підготуватися до роботи в телекомунікаційній галузі. Про це повідомляє прес-служба університету.

Власна мережа університету

Лабораторію, яка буде працювати на базі кафедри “Інформаційно-мережна інженерія”, обладнав діджитал-оператор lifecell за підтримки компанії Ericsson. Обладнання, встановлене в лабораторії, дозволяє моделювати всередині університету власну тестову мобільну мережу.

Читайте також: Google і Міносвіти запустили навчальний курс із інтернет-безпеки

Подібних навчальних лабораторій в Україні всього три. Першу телеком-лабораторію відкрили в Інституті телекомунікаційних систем Київського національного університету України “Київський політехнічний інститут” в 2016 році, а друга була запущена в Національному університеті “Львівська політехніка” в минулому році.

“Будучи соціально-відповідальною компанією, ми маємо намір перетворити університети в природну новаторську платформу, де народжуються передові ідеї. Саме тому, об’єднуючи зусилля з Діджитал-оператором lifecell, ми розширюємо співпрацю з вищими навчальними закладами нашої країни, відкриваючи двері молодим талантам у світ передових технологій”, – розповідає генеральний директор Ericsson Україна Ярослав Ніцак.

Що отримали студенти?

Лабораторія, оснащення якої є одним із найсучасніших,  дасть студентам телекомунікаційних спеціальностей реальний практичний досвід організації роботи тестового мобільного оператора, використовуючи для цього повноцінну GSM-мережу.

Знання та практичні навички, які відповідають сучасним вимогам, – обов’язкова складова в підготовці висококваліфікованого фахівця, додають представники вишу.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Освіта

У Києві відкриють хаб для безкоштовного вивчення іноземних мов

освітній хаб із безкоштовним вивченням іноземних мов Київ

У Києві у 2019 році відкриють освітній хаб із безкоштовним вивченням іноземних мов. Про це повідомили у КМДА.

Зазначається, що у зв’язку із попитом на вивчення іноземної мови, у 2019 році відкриється постійно діючий проект “Київський освітній хаб”, де можна буде вивчати три іноземні мови.

Не англійською єдиною

“З наступного року кияни зможуть безкоштовно вивчати англійську, німецьку та французьку мови, а для іноземних гостей Києва відкриють курси української мови”, – додають у мерії.

Читайте також: В Україні відкрили безкоштовну школу “білих” хакерів

Рішення вже затверджене на рівні міської адміністрації і проходить погодження у профільних комісіях Київради. Планується, що у 2019 році “Київський Освітній Хаб” відвідає 100 тисяч осіб.

Над навчальною програмою вже працює психолінгвіст Віталій Зубков, котрий упродовж 20 років викладає 5 іноземних мов.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Освіта

Google і Міносвіти запустили навчальний курс із інтернет-безпеки

Google і Міносвіти запустили навчальний курс із інтернет-безпеки

Google у співпраці з Міністерством освіти і науки України (МОН) розробили спеціальний курс з мережевого етикету та безпеки. Його мета — навчити усіх охочих безпечно та комфортно працювати в інтернеті. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

Навіщо курс потрібен і де його знайти?

“Сучасні діти стикаються з низкою викликів, яких не було у нашому дитинстві. Школа мусить адекватно на ці виклики реагувати. Розвиток цифрової компетентності в дітей, вміння грамотно використовувати сучасні технології – важлива частина того, чому мусить вчити школа в XXI столітті. І ми вдячні нашим партнерам, що вони готові співпрацювати з нами та розробляють матеріали для учнів та вчителів”, – зазначили у Міністерстві освіти і науки України.

Читайте також: Безкоштовний доступ до міжнародних баз даних отримали 135 українських вишів

Пройти курс та переглянути матеріали до нього можна за посиланням.

Як навчатимуть?

Курс складається з 5 аудіовізуальних модулів по 2 уроки із короткими тестами наприкінці кожного модуля:

  • Навчання правил безпеки й конфіденційності в інтернеті
  • Безпека користування мобільними пристроями
  • Правила безпечного пошуку інформації
  • Самозахист від фішингу та шахрайства
  • Турбота про свою репутацію в мережі

Завдання курсу поєднують у собі текстові матеріали та відеоролики. На кожен етап курсу доведеться витратити по 13 хвилин.

Кожен, хто пройде курс повністю, отримує доступ до пакету навчальних ресурсів із мережевого етикету й безпеки, який допоможе зацікавити учнів і наочно пояснити матеріал. Після успішного складання всіх 5 тестів учасник отримує так званий значок просвітянина з питань мережевого етикету й безпеки.


Коментарі

Коментарі

Читати далі
Інфраструктура21 годину ago

Чернівці і Київ з’єднала новенька траса. Як вона виглядає?

Новий Схід23 години ago

Девушка делает “Монополии” про Краматорск и Славянск

Громадська діяльність23 години ago

Циркових ведмедів звільнили з кліток і поселили у притулок під Львовом

Новий Схід1 день ago

В сельской ОТГ на Донбассе будет работать стоматологический кабинет

Інвестиції1 день ago

Японія передала поліції України сучасні радіостанції на півмільйона доларів

Реформи1 день ago

В Україні ввели пільги на імпорт обладнання для вітрових і сонячних електростанцій

Інвестиції1 день ago

На Херсонщині відкрили завод міндобрив, де середня зарплата 23 500 гривень

Новий Схід1 день ago

В больницах Мариуполя запускают электронные регистратуры

Суспільство1 день ago

В Ірпені з’явиться двійник американського реабілітаційного центру

Сільське господарство1 день ago

Україна вперше продала яблука в Сенегал, Камерун та Індонезію

Промисловість1 день ago

Український завод виготовив десятитисячний зерновоз

Реформи1 день ago

Під проекти молодих вчених заклали 75 млн грн

Реформи1 день ago

5 онлайн-держпослуг, які здолали корупцію в Україні

Екологічні технології1 день ago

На дахах дитсадків у Києві встановлюють сонячні колектори

Інвестиції1 день ago

На Львівщині збудують завод із переробки тваринних відходів

Новий Схід1 день ago

Оккупированным территориям Донбасса Евросоюз выделил 4 миллиона евро

Мандри1 день ago

На Буковині відновлюють покинуту туристичну базу біля гірськолижного курорту

Інфраструктура1 день ago

У Тернополі тепер можна оплатити проїзд карткою чи смартфоном

Суспільство2 дні ago

У львівських лікарнях працюють клоуни-волонтери

Новий Схід2 дні ago

Новый тренд: где в Украине делают вкусное вино

Охорона здоров'я2 дні ago

У Дніпрі збудували найсучаснішу дитячу лікарню

Інфраструктура2 дні ago

У 5 містах та 250 селах запустять бездротовий стаціонарний зв’язок

Реформи2 дні ago

Отримаємо томос 6 січня: нові подробиці

Інфраструктура2 дні ago

Запоріжжя закупило 11 нових автобусів

Освіта2 дні ago

У Херсоні відкрили центр зварювальних технологій європейського зразка

Новий Схід2 дні ago

Телевышка на Донбассе начала вещание еще трех украинских радиостанций

Суспільство2 дні ago

Чернівецький Центр зайнятості зняв мультик з порадами, як знайти роботу

Мандри2 дні ago

На Тернопіллі проклали “зимовий” маршрут до одного із найкрасивіших віадуків Європи

Программа "Собственный дом"
Новий Схід2 дні ago

“Дом в селе”: как работает программа кредитования для переселенцев?

Промисловість2 дні ago

Українські солодощі продають у супермаркетах Сінгапуру та Малайзії

озброєння українського війська 2018
Промисловість2 дні ago

На озброєння українського війська має надійти ще 200 одиниць техніки

Авіакомпанія Laudamotion 2018
Інфраструктура2 дні ago

В Україну заходить ще одна бюджетна авіакомпанія

Сумихімпром 2018
Промисловість2 дні ago

“Сумихімпром” збільшив виробництво на 49%

Новий Схід2 дні ago

Предприниматели Донбасса получили на развитие бизнеса более 35 млн гривен

комунальна сонячна електростанція Винники
Екологічні технології2 дні ago

Для освітлення міських вулиць у Винниках збудують сонячну електростанцію

онлайн-перевірка реєстрації авто
Реформи2 дні ago

В Україні запрацювала онлайн-перевірка реєстрації авто

консервований борщ
Сільське господарство3 дні ago

Українська “екзотика”: підприємець продає в Європу консервований борщ

Промисловість3 дні ago

Підприємниця з Краматорська вишиває сорочки для послів і президентів

Прапорщик 80-ї десантно-штурмової бригади Петро Гадуп’як
Суспільство3 дні ago

Жителі окупованого Луганська врятували львівського десантника від смерті

Харків онкоцентр 2018
Охорона здоров'я3 дні ago

У Харкові будують онкоцентр на 510 ліжкомісць

Київське метро банкомати і термінали Приватбанк
Інфраструктура3 дні ago

У київському метро встановили банкомати і термінали

Інфраструктура3 дні ago

Укрзалізниця запускає новий поїзд до Європи

музеи мини-проекты 2018
Новий Схід3 дні ago

Шесть музеев на Донбассе получат деньги на новые проекты

Володимирська гірка пішохідно-велосипедний міст 2018
Інфраструктура3 дні ago

У Києві на Володимирській гірці зводять “туристичний” міст

Інфраструктура3 дні ago

У Хмельницькому запрацював електронний проїзний квиток

IT Software 500
Промисловість3 дні ago

Українські IT-компанії потрапили до списку найкращих у світі

завод по очистке воды в Мариуполе
Новий Схід3 дні ago

Франция выделит 64 млн евро на завод по очистке воды в Мариуполе

Аеропорт “Миколаїв” міжнародні рейси 2018
Інфраструктура3 дні ago

Аеропорт “Миколаїв” запускає перші міжнародні рейси

заборона тестуванняи косметики на тваринах
Суспільство3 дні ago

В Україні заборонять тестувати косметику на тваринах

Інфраструктура3 дні ago

У порту Херсон вперше за 7 років почали днопоглиблення

Екологічні технології3 дні ago

Тернополянам безкоштовно надаватимуть тепловізор для обстеження будинків на тепловтрати

Інфраструктура3 дні ago

На инструменты – почти 4 млн грн: в Бахмуте отремонтируют колледж искусств

Інвестиції3 дні ago

ЄС надав Україні 500 млн євро. На що підуть гроші?

Сільське господарство3 дні ago

В Україні вивели жовтий сорт ківі, що витримує люті морози

Промисловість4 дні ago

Для польотів на Місяць NASA обрало компанію з Дніпра

Сільське господарство4 дні ago

Фермер веде блог, де ділиться секретами варіння дорогезного сиру

Екологічні технології4 дні ago

Вінничанин утеплює будинки ековатою з газет

Новий Схід4 дні ago

Фото из прифронтовой Авдеевки вошло в ТОП-100 года по версии TIME

Інфраструктура4 дні ago

З Києва запускають рейс на ще один курорт

Промисловість4 дні ago

КрАЗ виготовив партію вантажівок для місії ООН

Інфраструктура4 дні ago

За рік українські поліцейські отримають 55 сучасних вертольотів

Новий Схід4 дні ago

На Донбассе за миллион гривен реконструировали школьный спортзал

Інфраструктура4 дні ago

На українських трасах з’являться протизасліпні екрани

Промисловість4 дні ago

В Україні зросло виробництво рибних консервів

Культура4 дні ago

Українська короткометражка отримала гран-прі міжнародного фестивалю

Новий Схід4 дні ago

Более 300 тысяч жителей Донбасса получили биометрические загранпаспорта

Реформи4 дні ago

У рейтингу свободи людини Україна просунулась найбільше з усіх країн

Tesla офіційно в Україні
Суспільство4 дні ago

Відтепер Tesla можна офіційно купити в Україні

Мандри4 дні ago

Львів опинився серед сотні найвідвідуваніших міст світу

Екологічні технології4 дні ago

Українець вразив світ винаходом для очищення води від нафтопродуктів

Інфраструктура21 годину ago

Чернівці і Київ з’єднала новенька траса. Як вона виглядає?

Громадська діяльність23 години ago

Циркових ведмедів звільнили з кліток і поселили у притулок під Львовом

Суспільство2 дні ago

У львівських лікарнях працюють клоуни-волонтери

Новий Схід2 дні ago

Новый тренд: где в Украине делают вкусное вино

Охорона здоров'я2 дні ago

У Дніпрі збудували найсучаснішу дитячу лікарню

консервований борщ
Сільське господарство3 дні ago

Українська “екзотика”: підприємець продає в Європу консервований борщ

Промисловість3 дні ago

Підприємниця з Краматорська вишиває сорочки для послів і президентів

Прапорщик 80-ї десантно-штурмової бригади Петро Гадуп’як
Суспільство3 дні ago

Жителі окупованого Луганська врятували львівського десантника від смерті

Промисловість4 дні ago

Для польотів на Місяць NASA обрало компанію з Дніпра

Сільське господарство4 дні ago

Фермер веде блог, де ділиться секретами варіння дорогезного сиру

Екологічні технології4 дні ago

Вінничанин утеплює будинки ековатою з газет

Екологічні технології5 днів ago

Як і скільки можна заробити на енергетичному дереві павловнії

Новий Схід5 днів ago

Переселенка делает киношную арахисовую пасту и продает по всей Украине

Охорона здоров'я5 днів ago

Як молодий лікар відновив сільську амбулаторію

ветеран АТО лялькар
Стартапи6 днів ago

Наче живі: ветеран АТО робить реалістичні ляльки-немовлята

Чорне озеро на Кіровоградщині
Мандри6 днів ago

Які таємниці приховує моторошне Чорне озеро на Кіровоградщині

Новий Схід6 днів ago

Мариупольские зоомебли покупают в Европе и США

Суспільство1 тиждень ago

Дрони і фотопастки допомагають жмеринським лісникам ловити браконьєрів

Новий Схід1 тиждень ago

С тренажерами и бассейном: на Донбассе восстанавливают спортивный комплекс

Суспільство1 тиждень ago

Українська пенсіонерка працює з нейромережею

Енергетична ферма на Тернопіллі
Екологічні технології1 тиждень ago

Енергетична ферма на Тернопіллі позбавила селян газової залежності

китайський фінік
Сільське господарство1 тиждень ago

Кілограм листя китайського фініка продають в Україні за 1300 гривень

Новий Схід1 тиждень ago

Незрячие переселенцы организовали в Сумах аудиобиблиотеку

myBOOKmark
Стартапи2 тижні ago

Киянка продає оригінальні закладки по 25 доларів у 120 країн світу

перша в країні електровантажівка 2018
Промисловість2 тижні ago

У Луцьку змайстрували першу в країні електровантажівку. Яка вона?

Сільське господарство2 тижні ago

Американець організував в українському селі органічну ферму

бесплатная школа английского в прифронтовом городе
Новий Схід2 тижні ago

Переселенка организовала бесплатную школу английского в прифронтовом городе

українська онлайн-школа для вчителів EdEra
Освіта2 тижні ago

Як працює українська онлайн-школа для вчителів

СВОИ.SITY
Громадська діяльність2 тижні ago

Життя в окупації і не тільки: про що розповідає сайт СВОИ.SITY

Культура2 тижні ago

Харків’янин зробив сенсаційне відкриття і прославився на весь світ

Новий Схід2 тижні ago

Новый тренд: в Украине открылись 237 козьих хозяйств

Глуховецька ОТГ 2018
ОТГ2 тижні ago

Глуховецька ОТГ запускає муніципальний автобус

Суспільство2 тижні ago

Українська пенсіонерка знімається для глянцю і викладає уроки баяну

Найкращий водій України 2018
Суспільство2 тижні ago

Найкращий водій України врятував 400 людей

Новий Схід2 тижні ago

Фермер открыл инновационную птицеферму в зоне ООС

Новий Схід2 тижні ago

На Луганщине производят екочипсы

Екологічні технології2 тижні ago

IT-компанії запроваджують в Україні екопроекти: які саме?

Громадська діяльність2 тижні ago

Танцювали на перонах: донецькі діти відправилися поїздом дружби через всю країну

Библиотека Торецка 2018
Новий Схід3 тижні ago

Библиотека Торецка стала культурным центром прифронтового города

Звенигородка Розумне місто
Громадська діяльність3 тижні ago

Троє друзів перетворюють маленьку Звенигородку на ІТ-місто

Вотербот стартап 2018
Екологічні технології3 тижні ago

Школярі в Запоріжжі винайшли екологічного робота

Баштанська ОТГ пересувний кінотеатр
ОТГ3 тижні ago

В ОТГ на Миколаївщині безкоштовно працює мандрівний кінотеатр

Новий Схід3 тижні ago

Переселенец запустил на Луганщине завод и “зеленую” энергетику

Макеевка Елена Кущенко Universe Felt
Новий Схід3 тижні ago

Макеевчанка променяла персонал на войлок

Новомосковськ площа
Інфраструктура3 тижні ago

Реконструкція головної площі перетворила Новомосковськ на Лас-Вегас

IRONMAN 2018
Суспільство3 тижні ago

Залізна людина: полісмен з Дніпра став першим на світових змаганнях

Оксана Денис зробила квартиру енергоефективною
Екологічні технології3 тижні ago

Львів’янка підключила квартиру до сонячних батарей і вітряка

бесплатно получили ульи для старта и развития бизнеса
Новий Схід3 тижні ago

На Донбассе пчеловодам бесплатно раздали ульи для старта и развития бизнеса

Руслан Давид Львів
Стартапи4 тижні ago

Львівські юнаки роблять з брухту велосипеди за 15 тисяч гривень

Геннадий Мохненко из Мариуполя
Новий Схід4 тижні ago

Житель Мариуполя усыновил 33 ребенка

Оборонна церква в селі Сутківці Ярмолинецького району
Мандри4 тижні ago

Унікальна церква-фортеця з Хмельниччини прикрасила підручники історії

Дизайнер із Козельця Юрій Вульвач
Стартапи4 тижні ago

Дизайнер із Козельця шиє одяг, що заряджає телефон

"Бараново" у селі Іза
Сільське господарство4 тижні ago

У селі на Закарпатті роблять сири вартістю до 700 грн за кіло

Лагерь по социальному предпринимательству
Новий Схід4 тижні ago

В лагере на Донбассе подростков обучают реализовать бизнес-идеи

FitBee
Сільське господарство4 тижні ago

Як учителька біології зайнялася прибутковим бджолярським бізнесом

Харков Plan B fest
Громадська діяльність4 тижні ago

Від соціальних інновацій до шаленої музики: у Харкові вируватиме Plan B fest

Папа для Украины 2018
Новий Схід4 тижні ago

В прифронтовых селах на Донбассе ввели электронные деньги

біоТЕЦ у Токмаку
Громадська діяльність1 місяць ago

Місто на Запоріжжі опалюватимуть лушпинням соняшника

Новодеркул конезавод Украины
Новий Схід1 місяць ago

Старейший конезавод может стать центром иппотуризма на Донбассе

Сільська амбулаторія на сонячних панелях село Борисівка
Екологічні технології1 місяць ago

Сільські амбулаторії на сонячних панелях заощаджують кругленьку суму

Александр Чаплик из Верхнекаменского
Новий Схід1 місяць ago

Фермер возрождает родное село на Донеччине

Вільне радіо
Громадська діяльність1 місяць ago

Українське “Вільне радіо” слухають у Донецьку

згущівка з молока буйволиць
Сільське господарство1 місяць ago

Закарпатські фермери роблять екзотичну згущівку з молока буйволиць

львівські кахлі
Промисловість1 місяць ago

Унікальні львівські кахлі прикрашають печі та каміни по всій Європі

Украинский драматический театр эвакуировался из Луганска
Новий Схід1 місяць ago

Как театр-переселенец получил новый дом в Северодонецке

Олександр Лисич школа хімії "Поліська орбіталь"
Освіта1 місяць ago

Учитель хімії заснував унікальну школу

Заболотненське вище професійне училище № 31 імені Д.К.Заболотного виробляє віслючий сир
Сільське господарство1 місяць ago

В училищі на Вінниччині завели віслюків і продають молоко по 58 євро

бібліотеки імені Гайдара Київ Оболонь
Культура1 місяць ago

Київська бібліотека стала хабом для дітей і матусь

Стартапи1 місяць ago

Українці навчили футболку робити кардіограму

Циркова студія Jin Roh
Культура1 місяць ago

Об’їздили 50 країн: українські циркачі дивують світ шаленими виступами

Тренди