Економіка і бізнес
Даруй українське: запустили онлайн-маркет подарунків від локальних виробників
В Україні з 8 грудня до 14 січня триватиме онлайн-маркет святкових подарунків.
У ньому беруть участь малі локальні виробники, що своїми силами створюють якісний продукт в Україні.
Основна ідея Новорічного маркету українських подарунків — привернути увагу покупців до локальних виробників і підтримати малий бізнес під час пандемії.
Читайте також: Укрпошта почала співпрацю з одним з найбільших маркетплейсів
За останніми даними, цього року в Україні припинили роботу близько 700 000 підприємств, третина малого бізнесу втратила 60-80% прибутку і звільнила до 50% працівників.
Зазначається, що на окремій сторінці товари малих локальних виробників зібрано у 8 категоріях: новорічний декор, товари для дому, креативні подарунки, одяг та аксесуари, косметика, книги та канцелярія, товари для дітей та продукти до святкового столу.
Читайте також: ПриватБанк запустив маркетплейс українських крафтових продуктів
Новорічний маркет українських подарунків — частина глобальної кампанії підтримки малого бізнесу від однієї з найбільших у світі платіжних систем Visa.
Якщо ви досі не вирішили, де ж придбати подарунок на Миколая, в цьому вам допоможуть українські бренди, у яких можна знайти і корисні солодощі, і дитячі іграшки, і круті настілки.
Фото: pmg.ua
Економіка і бізнес
У Лос-Анджелесі почав роботу новий формат закладу — магазин заморожених страв Multicook із фастфудом MultiBar. Ідею реалізував Володимир Матвійчук, співвласник популярної мережі «Галя Балувана».
Про це пише Forbes Україна.
Що пропонують
Меню MultiBar включає український борщ, супи, салати та напої. У Multicook продають заморожені страви, які можна розігріти вдома. Цей формат поєднує швидкість обслуговування з традиційною українською кухнею.
«Виручка закладу на 50% залежить від продажів із Multicook, ще 50% — від фастфуду MultiBar, — розповідає Володимир Матвійчук. — Українці частіше обирають заморожені страви, а американці — фастфуд».
Читати також: Ветеран зі Львівщини започаткував власне виробництво бойових дронів
Масштаби й амбіції
Заклад площею 120 кв. м демонструє високий інтерес з обох сторін — як серед місцевих жителів, так і діаспори. Володимир Матвійчук планує масштабувати бізнес і до кінця 2025 року відкрити 150 таких закладів за кордоном. Усі майбутні Multicook працюватимуть у парі з MultiBar.
Фото: надане Володимиром Матвійчуком.
Коментарі
Економіка і бізнес
Литва цього тижня надішле Україні 4500 дронів загальною вартістю 5 мільйонів євро.
Про це повідомила міністерка оборони Литви Довіле Шакалієне у своєму X (твіттер).
Деталі допомоги
«Рада повідомити, що цього тижня Литва відправляє Україні 4500 дронів вартістю 5 мільйонів євро», — написала міністерка.
Читати також: Норвегія передасть Україні 2 мільярди євро — найбільшу в історії країни військову допомогу
Шакалієне також розповіла про зміни у процедурі передачі допомоги. За її словами, уряд Литви затвердив прискорений механізм передачі державних активів.
Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд передав Україні 1,1 мільярда доларів.
Фото: Freepik.
Коментарі
Економіка і бізнес
Забезпечення резервного живлення для всіх світлофорів столиці стало пріоритетним завданням. Це критично важливо для безпеки дорожнього руху в Києві.
Про це повідомляє КМДА.
У столиці працюють 737 світлофорних об’єктів. У 2024 році встановлено 267 шаф безперебійного живлення, що забезпечили резервне живлення для 327 світлофорів. На складі залишаються ще 142 шафи, готові до встановлення.
Проте для повного покриття потрібно ще 268 таких пристроїв.
Нагадаємо, що в Україні побудують ТЕЦ на паливі з відходів.
Фото: Freepik.
Коментарі