Економіка і бізнес
Британський необанк запускає сервіси для українського бізнесу
Британська компанія Electronic Payment Solutions Ltd оголосила про запуск сервісу для підприємців і компаній з України, які надають послуги та займаються торгівлею на ринках Європи, Азії та Північної Америки.
Про це пише Ain.ua.
Зазначається, що клієнти сервісу – це:
- розробники,
- дизайнери,
- маркетологи,
- digital-фахівці,
- онлайн-торговці,
- орендодавці туристичного житла,
- українські власники іноземних компаній з реєстрацією у понад 40 країнах світу.
Читайте також: ПриватБанк увійшов у ТОП-500 найкращих банків світу
Уже тепер клієнти можуть віддалено відкривати рахунки в євро з індивідуальним IBAN і одразу ж отримувати оплату від замовників і клієнтів із усього світу, здійснювати SEPA і SWIFT-платежі більше, ніж у 20 валютах, а також виводити зароблені гроші на карти українських банків.
Із ELPASO будь-який бізнес зможе швидко вирішити проблему з доступом до банківського обслуговування в іноземному банку, що актуально в сьогоднішніх реаліях.
«Послуга користується попитом, бо спрощує життя підприємцям. Адже під час відкриття рахунку в традиційному європейському банку перевірки і бюрократичні процедури можуть затягнутися на місяці. Ми ж не вимагаємо особистої присутності клієнта для ідентифікації та верифікації. Досить заповнити анкету на сайті ELPASO, прикріпити копії і почекати рішення про відкриття рахунку. Це зручно і безпечно, особливо в поточних обставинах», – пояснює СЕО необанка ELPASO Сергій Баймак.
На липень 2020 року заплановані запуски мобільного додатку, інтернет-еквайрінгу для онлайн-бізнесів, впровадження реєстрових виплат на карти українських банків для фізичних осіб і підприємців та клієнтська підтримка в Україні.
Читайте також: На Херсонщині створили індустріальний парк для підприємців
«Нещодавно ми отримали статус принципового члена платіжної системи MasterCard. У листопаді-грудні ми почнемо випускати бізнес-карти та платіжні картки для фізосіб. Це означає, що відкрити особистий рахунок за кордоном зможе будь-який українець», – розповів співзасновник необанка ELPASO Ярослав Смакота.
У 2019 році ELPASO отримав ліцензії EMI (Electronic Money Institution) британського фінансового регулятора. Першими клієнтами стали компанії з Євросоюзу і Азії. Штаб-квартира стартапа розміщена в Брайтоні (Велика Британія), а R&D займається українська IT-компанія Finik.Pro.
Нагадаємо, українські виробники експортуватимуть до Китаю ріпаковий шрот.
Головне фото: mobiletransaction.org.
Економіка і бізнес
У Лос-Анджелесі почав роботу новий формат закладу — магазин заморожених страв Multicook із фастфудом MultiBar. Ідею реалізував Володимир Матвійчук, співвласник популярної мережі «Галя Балувана».
Про це пише Forbes Україна.
Що пропонують
Меню MultiBar включає український борщ, супи, салати та напої. У Multicook продають заморожені страви, які можна розігріти вдома. Цей формат поєднує швидкість обслуговування з традиційною українською кухнею.
«Виручка закладу на 50% залежить від продажів із Multicook, ще 50% — від фастфуду MultiBar, — розповідає Володимир Матвійчук. — Українці частіше обирають заморожені страви, а американці — фастфуд».
Читати також: Ветеран зі Львівщини започаткував власне виробництво бойових дронів
Масштаби й амбіції
Заклад площею 120 кв. м демонструє високий інтерес з обох сторін — як серед місцевих жителів, так і діаспори. Володимир Матвійчук планує масштабувати бізнес і до кінця 2025 року відкрити 150 таких закладів за кордоном. Усі майбутні Multicook працюватимуть у парі з MultiBar.
Фото: надане Володимиром Матвійчуком.
Коментарі
Економіка і бізнес
Литва цього тижня надішле Україні 4500 дронів загальною вартістю 5 мільйонів євро.
Про це повідомила міністерка оборони Литви Довіле Шакалієне у своєму X (твіттер).
Деталі допомоги
«Рада повідомити, що цього тижня Литва відправляє Україні 4500 дронів вартістю 5 мільйонів євро», — написала міністерка.
Читати також: Норвегія передасть Україні 2 мільярди євро — найбільшу в історії країни військову допомогу
Шакалієне також розповіла про зміни у процедурі передачі допомоги. За її словами, уряд Литви затвердив прискорений механізм передачі державних активів.
Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд передав Україні 1,1 мільярда доларів.
Фото: Freepik.
Коментарі
Економіка і бізнес
Забезпечення резервного живлення для всіх світлофорів столиці стало пріоритетним завданням. Це критично важливо для безпеки дорожнього руху в Києві.
Про це повідомляє КМДА.
У столиці працюють 737 світлофорних об’єктів. У 2024 році встановлено 267 шаф безперебійного живлення, що забезпечили резервне живлення для 327 світлофорів. На складі залишаються ще 142 шафи, готові до встановлення.
Проте для повного покриття потрібно ще 268 таких пристроїв.
Нагадаємо, що в Україні побудують ТЕЦ на паливі з відходів.
Фото: Freepik.
Коментарі