Суспільство
Перехрестя на Брайтон-Біч-Авеню у Нью-Йорку перейменують на Український шлях
Міська рада Нью-Йорка схвалила законопроєкт про перейменування перехрестя Брайтон-Біч-Авеню та Коні-Айленд-Авеню на Український шлях.
Про це повідомив представник України при ООН Сергій Кислиця у твіттері.
«14 липня міська рада Нью-Йорка схвалила законопроект про перейменування Брайтон-Біч-авеню та Коні-Айленд-авеню у Брукліні на Український шлях», – написав Кислиця.
On 14 July the New York City Council approved a bill to rename Brighton Beach Avenue and Coney Island Avenue in Brooklyn as Ukrainian Way pic.twitter.com/ljTo8oJTnr
— Sergiy Kyslytsya (@SergiyKyslytsya) July 18, 2022
Згодом Кислиця опублікував документ, з якого зрозуміло, що йдеться не про дві вулиці, а про перехрестя Брайтон-Біч-авеню та Коні-Айленд-авеню.
«Схоже, виникла плутанина щодо назви перехрестя в Брукліні. [Йдеться про] перехрестя Брайтон-Біч-Авеню та Коні-Айленд-Авеню. Брайтон-Біч-Авеню ніхто не скасовує!», – пояснив Кислиця.
Special appreciation of @InnaVernikov for introducing
— Sergiy Kyslytsya (@SergiyKyslytsya) July 18, 2022
Section 73. Ukrainian Way
This co-naming is in recognition of the victims of military brutality in the Ukraine.https://t.co/NWYDGSGLOe pic.twitter.com/VBV1jitxUQ
Про Брайтон-Біч
Район Брайтон-Біч став відомим у середні 1970-х років. Переважно через густоту поселення вихідців з країн колишнього СРСР. Місце почали називати «Маленькою Одесою». Район знаменитий своїми ресторанами, кафе, концертними залами. Тут розміщено багато культурних і просвітницьких центрів – радіостанції, телестудії, редакції газет, школи і заклади дошкільної освіти, центри дозвілля.
Раніше ми повідомляли, що в найбільшому музеї образотворчого мистецтва Швейцарії запрацював перший аудіогід українською мовою.
Також нагадаємо, в Японії у мережі ресторанів «Монтероза» запустили українське меню. Частина коштів від продажу піде на гуманітарні потреби України.
Фото: dreamstime.com.
Суспільство
- від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
- від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.
Коментарі
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі