Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

«Авіалінії Антонова» перевезли гірниче обладнання з Австралії до Бразилії

Опубліковано

Три літаки Ан-124-100 «Авіаліній Антонова» доставили з Австралії обладнання вагою 370 т для гірничих робіт у шахтах Бразилії.

Про це повідомили у пресслужбі «Авіаліній Антонова».

за інформацією, інженери ДП «АНТОНОВ» розробили спеціальні рами для транспортування двох частин цього обладнання. Під час завантаження та розвантаження використовувались процедури, розроблені фахівцями підприємства для здійснення перевезень надгабаритних вантажів.

Читайте такожУкраїнський Clubhouse: що слухати та на кого підписатись у популярній соцмережі

При виконанні перевезень доводилося робити технічні зупинки, пов’язані з загальною вагою вантажів, карантинних обмежень через COVID-19, а також для відпочинку екіпажів.

«АНТОНОВ» вчасно доставив вантаж, що дозволило встановити нове обладнання на гірничі машини та продовжити безпечну та ефективну роботу шахти в Бразилії.

Зокрема, були перевезені: гігантський буровий вал і транспортна люлька, необхідна для модернізації обладнання в кінцевому пункті призначення, забезпечивши мінімальний час простою.

Читайте також«Алло, це лінія підтримки?» Як Acoustic UA допомагає незрячим ставати операторами кол-центру

“Графік роботи був складним – спочатку наш план польоту складав загалом шість днів, однак нам потрібно було подовжити його до дев’яти днів. Це було пов’язано з ретельним плануванням перевезення та необхідною зміною деяких відрізків маршруту, аби уникнути затримок та закритих аеродромів “, – розповіла брокер з вантажних перевезень «Chapman Freeborn» Ана Бокчіні.

Володимир Гончаров, спеціаліст з комерційних перевезень «Авіаліній Антонова» сказав: “Це був складний проєкт, який ми повинні були реалізувати в досить жорсткі терміни. Використання трьох літаків Ан-124-100 для виконання замовлення дозволило нам вдало здійснити це навколосвітнє перевезення. Операція була проведена успішно завдяки ефективній взаємодії між «Авіалініями Антонова» та «Chapman Freeborn».

Читайте такожЗберегти природу і допомогти нужденним: як працює перший банк їжі в Україні

Попит на послуги з вантажних авіаперевезень літаками «Авіалінії Антонова» зберігається на високому рівні.

Нагадаємо, у селищі на Рівненщині запрацював «сухий порт».

Як ми повідомляли раніше, Україна модернізує три літаки для Бангладеш.

Усі фото: antonov.com.

Економіка

В Україні на гранти бізнесу держава спрямувала вже 3,7 млрд грн

Опубліковано

За державною програмою “Власна справа” 15,600 українців отримали мікрогранти на суму 3.7 млрд грн для розвитку бізнесу. Це понад 3 тисячі нових малих та мікропідприємств у різних галузях, які створять понад 34 тисячі нових робочих місць по всій країні.

Про це повідомляє Мінекономіки.

Серед отримувачів 53% – жінки, 34% – чоловіки, і 13% – юридичні особи. Більшість планують витратити кошти на придбання обладнання для бізнесу.

Читайте також: Міністерство оборони та ЗСУ анонсували створення Корпусу демінерів

Найбільше грантів отримали жителі Львівської області, Рівненської області, Івано-Франківської області, Вінницької області та міста Києва.

Найпопулярнішими сферами для нових бізнесів стали оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів, тимчасове розміщення й організація харчування, та переробна промисловість.

Нагадаємо, фільм “20 днів у Маріуполі” зʼявиться на Netflix.

Читати далі

Економіка

Литва допоможе Україні з обладнанням для реконструкції енергоінфраструктури

Опубліковано

Міністр енергетики Литви Дайнюс Крейвіс оголосив про готовність своєї країни допомогти Україні відновити її енергетичну інфраструктуру, передаючи обладнання з тимчасово непрацюючої Вільнюської ТЕС, а також частину обладнання з Ігналінської АЕС та складів енергетичних компаній.

Про це повідомляє LRT.

Деталі допомоги

Повідомляється, що до України також буде відправлено великий трансформатор.

Читати також: Швейцарія виділить на відновлення України $5,5 млрд до 2036 року

Згідно з інформацією видання, Вільнюська ТЕЦ не функціонує з 2016 року, але, незважаючи на це, на станції проводиться профілактичне обслуговування та планові випробування. За словами міністра, частину обладнання буде розібрано на запчастини, а частину можна буде використовувати безпосередньо.

“Ми дамо їм все необхідне. У Харкові зруйновано 80% всієї мережі – як теплової, так і електричної – у Харкові. Якщо ми не допоможемо, українці не зможуть відновити мережу та сектор опалення до зими, що буде дуже і дуже складно”, – відзначив Міністр енергетики.

Нагадаємо, що міноборони розповіло про український БПЛА UJ-26 “Бобер”.

Також ми повідомляли, що в Києві відкрили “Трініті ХАБ” для людей із порушеннями зору.

Фото: з вільних мереж

Читати далі

Економіка

Швейцарія виділить на відновлення України $5,5 млрд до 2036 року

Опубліковано

Федеральна рада Швейцарії вирішила збільшити свою підтримку України на наступні 12 років, до 2036 року, виділивши 5 млрд швейцарських франків ($5,5 млрд) на гуманітарну допомогу та підтримку економічного розвитку. Це вирішення було оголошено у пресрелізі, де також зазначено, що Швейцарія вже активно підтримує проєкти в Україні, спрямовані на відновлення інфраструктури у секторах енергетики, транспорту та охорони здоров’я.

Про це повідомляє видання Forbes.

За останній час Швейцарія витратила приблизно 3 млрд швейцарських франків на допомогу людям, які постраждали внаслідок війни в Україні. Протягом наступних 12 років їхні зусилля будуть спрямовані на активізацію підтримки відновлення України та розвиток співпраці з приватним сектором. Для цих цілей планується витратити 5 млрд швейцарських франків до 2036 року.

Читайте також: У Києві відкрили “Трініті ХАБ” для людей із порушеннями зору

Планується використовувати поетапний підхід: спочатку підтримка України здійснюватиметься з бюджету міжнародного співробітництва до 2028 року на суму 1,5 млрд швейцарських франків. Після цього Федеральна рада має намір розглянути інші джерела фінансування (окрім міжнародного співробітництва), щоб забезпечити решту 3,5 млрд швейцарських франків на період з 2029 по 2036 рік.

Загалом, на 31 грудня 2023 року оцінюється, що відбудова та відновлення в Україні вимагатимуть $486 млрд упродовж наступного десятиліття. Ця оцінка збільшилася порівняно з рік тому, коли потреби оцінювалися у $411 млрд.

Нагадаємо, в Україні запрацювала безкоштовна програма з бізнес-освіти для дітей.

Фото: Факти

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство1 тиждень тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство2 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство2 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: