Економіка і бізнес
Аеропорт Харків планує розширити термінал
Аеропорт Харків готується збільшити пропускну здатність чинного терміналу, щоби впоратися зі зростанням кількості пасажирів. Як повідомляє ЦТС, про це в інтерв’ю Депо.Харків сказав комерційний директор з авіаційної діяльності аеропорту Владислав Ільїн.
“У нас є два варіанти. Один варіант – добудувати з боку злітно-посадкової смуги ще сегмент. Другий варіант – добудувати з боку перону, відсунути весь фасад. Якщо не в наступному, то максимум в 2021 році ми це почнемо, як мінімум будувати, або вже реалізуємо”, – сказав він.
Читайте також: Як триває реконструкція аеропорту в Запоріжжі
За його словами, зараз аеропорт вже регулярно відчуває проблеми через брак пропускної здатності.
“Сьогодні такі ситуації в літній сезон відбуваються як мінімум раз в 2 дні, в час пік ми просимо авіакомпанії змінювати розклад, щоб уникати “нашарування”. А якщо ми говоримо про мережеві авіакомпанії, наприклад, TurkishAirlines, LOT, МАУ, Pegasus, Belavia, то коли ми просимо зміститися на півгодини, тому що у нас не вистачає стійок реєстрації або пасажири не поміщаються в зал вильоту, вони відповідають, що це неможливо, тому що повністю руйнується мережева модель” , – зазначив Ільїн.
Зазначається також, що у вересні аеропорт Харків встановив новий рекорд пасажиропотоку – за 8 місяців 2019 року повітряна гавань відправила і прийняла 823,7 тис. пасажирів. Приріст порівняно з 2018 роком, склав 29%. При цьому тільки за серпень аеропорт обслужив 140,4 тис. пасажирів, що на 48% більше, ніж за аналогічний місяць 2018 року.
Економіка і бізнес
Київ — лідер за кількістю видавців
Діяльність у сфері видавництва
Коментарі
Економіка і бізнес
Гроші для розвитку та відновлення Чорнобильської зони відчуження нададуть країни-вкладники Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля.
Про це повідомила міністерка захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук.
На що підуть кошти
Як вказує очільниця міністерства, гроші спрямують на:
- демонтаж нестабільних конструкцій об’єкта «Укриття»;
- відновлення зруйнованого та пошкодженого під час російської окупації обладнання;
- системні проєкти ядерної та радіаційної безпеки на ЧАЕС тощо.
Хто надасть гроші
Канада передасть п’ять мільйонів євро із фонду, який нещодавно закрила в росії. Єврокомісія додасть 1,7 мільйона євро до 5 мільйонів, які організація надала раніше. Також гроші виділить і Бельгія.
Читайте також: Юні українці здобули 16 нагород на міжнародній виставці винаходів
Відновлення Чорнобильської зони відчуження
Рахунок міжнародного співробітництва для Чорнобиля створив Європейський банк реконструкції та розвитку у листопаді 2020 року на прохання уряду України. Його започаткували як багатосторонній фонд для відновлення та розвитку Чорнобиля. За словами Світлани Гринчук, Україна вже отримала понад 26 мільйонів євро від 18 країн-вкладників рахунку.
Нагадаємо, що США надає 988 мільйонів доларів військової допомоги для України.
Фото обкладинки: Pixabay
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо про проєкт
Діяльність індустріального парку
- харчові продукти;
- папір та паперові вироби;
- неметалеву мінеральну продукцію;
- готові металеві вироби, крім машин та устатковання;
- вироби з деревини та корка, крім меблів;
- автотранспортні засоби, причепи, напівпричепи тощо.
Коментарі