Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

6 брендів, які взяли на озброєння гумор і виграли від цього

Опубліковано

Буває так, що товар чи послуги класні, проте клієнтам “не заходить”. А все тому, що варто скинути кайдани серйозності і додати сміх у стратегію.

Це може бути дотепна історія, пов’язана з виникненням назви чи взагалі бізнесу і товари, які мають гумористичний підтекст. Тож ми зібрали топ-6 брендів, які “петросянять” і цим приваблюють клієнтів. Погодьтеся, весела атмосфера зближує продавця і покупця.

Смішне у товарах

Hugo BORSCH

Гумористична назва бренду + футболки зі смішними написами = вдала комбінація. Двоє одеситів Олексій Бенціановський та Станіслав Зубрицький заснували власний текстильний бренд.

“Бренд назвали “Беня і Зубрік”, такі прізвиська дали нам в одному з одеських двориків)”, – сміються власники.
Фішка бренду – кумедні написи на футболках, в стилі “Borsch, Hugo Borsch” (стьоб на відомий бренд “Hugo Boss”), чи “Группа градусы” соліст – Цельсій, бас – Фаренгейт, ударник – Кельвін (так підписаний віжуал з портретами трьох вчених). Переглянути сайт виробника тут.

Голий Путін на етикетках

Взятися за живіт від реготу можна, побачивши етикетки львівської броварні “Правда”. Крафтове пиво ніщо так чудово не продасть, як тролінг відомих політичних діячів, вагомі суспільні події, кінематограф та просто впізнавані образи.

Зображення голого “Пу”, з його відомим прізвиськом від фанатів “Ультрас” чи “Trump”, з описом одіозного 45-го президента США, з описом його біографічних особливостей. Переглянути сайт виробника тут. (Топ про крафтові броварні – тут).

Суржик на шкарпетках

“Виклик темній стороні шкарпеток” кинув бренд Dodo Socks, який це і увіковічує на своїх трикотажних виробах.

Посмішку викликають не лише малюнки тематичних колекцій, а й деякі написи. Якось бренд, у творчому тандемі із українським гуртом Latexfauna, випустили набір шкарпеток, з уривками пісень “Мене всьо устраює”, “Я усе січу”, “Дивовижний атлет”.

Переглянути сайт виробника тут. (Інтерв’ю про те, як примусити зірку просувати свій бренд – тут).

“П’яний посуд” – посміхнись, бо не продадуть 🙂

Вироби бренду “Drunk Glases”, якщо не розсмішать, то точно не залишать байдужим і викличуть усмішку. Концепцію “п’яних бокалів” втілюють харківські дизайнери Сергій та Ігор Фомічови. За їх словами, посуд незвичайної форми знаходить відгук “і серед інтелектуалів, і серед заводських трудяг”.

“Наш товар викликає посмішку у клієнтів. А співпрацювати намагаємось лише з тими, хто бачачи наші вироби каже “вау” і сміється. Не бачу сенсу пояснювати людям мистецтво”, – каже Сергій Фомічов.

Відвідати сайт виробника та повтішатися креативом – тут.

Кумедні історії появи бренду

Як в серіалі – “Дніпровський Букін”

Бізнесмен із Дніпра 26-річний Ігор Малецький заснував власний взуттєве виробництво. Має унікальні системи знижок для клієнтів, проте найбільше запам’ятовується незвичною назвою.

“Бренд назвали “Дніпровський Букін” після креативу з друзями. Я все життя грав у футбол. Коли думали над назвою, друзі пожартували, що я – підприємець, який продаватиме взуття, як нереалізований футболіст Геннадій Букін (комічний герой сіткому “Щасливі разом”). А тепер це запатентована назва”, – розповів Ігор Малецький. Переглянути сайт тут. (Інтерв’ю з підприємцем прочитати тут).

Натерта дупця та антистрінги від “Regata Club

Понад чотири роки засновники бренду “Regata Club” Олександр Матяш та Євген Алєксєєв борються за те, аби емансипувати чоловіче начало від незручної білизни. Ідея для бізнесу прийшла з дуже неочікуваного боку…

“Почалося з того, що коли я служив у добровольчому батальйоні та їхав на службу в зоні АТО, купив собі все необхідне, крім білизни і шкарпетосів. У перший же день, коли стали на блокпост – було дуже спекотно. Мені білизна натерла дупцю, але зі зворотного боку, – сміється Олександр. – Попросив товариша, щоб купив мені якісне спіднє. Але йому це не вдалося: усе або за шалені гроші, або неякісне взагалі. Друг замовив, щоб мені пошили в ательє”.

Після повернення до мирного життя, Олександр Матяш вирішив шити зручну білизну для чоловіків. Переглянути сайт тут. (Інтерв’ю з підприємцем тут). Смішна відеореклама бренду тут.

Суспільство

В Україні студенти зможуть самостійно корегувати темп та тривалість начання

Опубліковано

Законопроєкт, прийнятий Верховною Радою, розширює можливості українських студентів. Тепер вони мають право самостійно обирати свій освітній шлях, контролювати темп та тривалість навчання, а також змінювати спеціальність за необхідності.

Про це повідомив Михайло Федоров, віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України.

Про законопроєкт

Відповідно до документа, студенти тепер мають можливість самостійно обирати предмети та курси, які відповідають їхнім інтересам та цілям, що сприяє формуванню індивідуального освітнього шляху.

Крім того, студенти зможуть навчатися у зручному для себе темпі, прискорюючи або уповільнюючи процес відповідно до своїх потреб.

Також, якщо студент після року або півтора року навчання вирішить змінити напрямок підготовки, він зможе це зробити без непотрібних ускладнень.

Читати також: Стартує Всесвітній тиждень імунізації: як долучитися до подій

Якщо через 1-1,5 років студент розуміє, що його більше цікавить політологія, він може вибрати необхідну спеціальність та продовжити навчання за новим напрямом“, – відзначає Федоров.

Студенти-контрактники зможуть самостійно визначати тривалість навчання. Вони зможуть пройти чотирирічну бакалаврську програму за 3 роки або продовжити навчання до 6-8 років, поєднуючи його з роботою.

Федоров також зауважив, що ця система навчання вже успішно застосовується у вишах Європи.

Нагадаємо, що Opendatabot запускає житловий сервіс з відкритими даними.

Також ми повідомляли, що дитяча залізниця розпочинає сезон в містах України: де та коли.

Фото: КОВА

Читати далі

Суспільство

Стартує Всесвітній тиждень імунізації: як долучитися до подій

Опубліковано

З 25 квітня розпочинається Всесвітній тиждень імунізації. ЮНІСЕФ, МОЗ та партнери запрошують свіх доєднатися до подій, щоб подбати про захист себе та дітей від хвороб.

Про це повідомляє ЮНІСЕФ.

Про ініціативи

25-28 квітня (з 11 по 17 годину) у дітей і дорослих буде змога безоплатно вакцинуватися в дитячих точках “Спільно” на залізничних вокзалах у Києві, Харкові, Одесі, а також у середмісті Львова та Дніпра.

“Там вакцинальні бригади Міністерство охорони здоров’я України зроблять вам чи вашій дитині планові щеплення, яких бракувало, та бустер від COVID-19. Всесвітній тиждень імунізації – це ще й гарний привід дізнатись більше про наш імунітет, захист від хвороб, віруси, бактерії і отримати прикольні призи”, – відзначають в ЮНІСЕФ.

Читати також: Українка потрапила в книгу рекордів Гіннеса за найдовше волосся

Вікторини

25 та 26 квітня освітян запрошують реєструвати свої класи для участі в інтерактивних вікторинах. Посилання для реєстрацію тут.

27 та 28 вікторини будуть для всіх охочих.

Ознайомитися з повним перелікам місць, де прозодитиме вікторина, можна тут.

Також ми повідомляли, що дитяча залізниця розпочинає сезон в містах України: де та коли.

Нагадаємо, що два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі у Польщі.

Фото: ЮНІСЕФ

Читати далі

Суспільство

Українка потрапила в книгу рекордів Гіннеса за найдовше волосся

Опубліковано

Українка Алія Насирова увійшла до Книги рекордів Гіннеса як володарка найдовших волосся у світі, яке має довжину 257,33 см.

Про це повідомляється на сайті рекордів.

фото: Guinness World Records

Про пані Алію

При зрості 165 см, довжина волосся Алії на 92 см перевищує довжину її тіла.

Читати також: Укрзалізниця розігрує п’ять книг для юних мандрівників: як взяти участь

Алія, якій наразі 35 років, майже ніколи не стриглася, обмежуючись лише підстриганням посічених кінчиків. За її словами, на цей крок її надихнули мати та бабуся, які також мали довгі пасма, які часто порівнюють з волоссям казкової героїні Рапунцель.

“Сподіваюся, моя історія надихне читачів полюбити їхню природну красу. Я художниця і вважаю, що кожна людина прекрасна, навіть якщо вона виглядає “інакше”, – відмічає дівчина. 

Зараз дівчина мешкає у Словаччині, працює художницею та ілюстраторкою, а також моделлю з довгим волоссям.

Нагадаємо про 10 українських серіалів на Netflix: про історію, про кохання та про війну.

Також ми повідомляли про те, що рада ухвалила законопроєкт, який адаптує українську освіту до європейських стандартів: які зміни очікуються.

Фото: Guinness World Records

Читати далі